آقایان! شما کفش نمی پوشید بلکه …

شما کفش نمی پوشید بلکه

پوشیدن کفش فقط پوشیدن یک جفت کفش نیست! در واقع شما وقتی کفشی را میپوشید ناخودآگاه یکسری پیام هایی را راجع به خودتان به دیگران میدهید پس کفش شما حرف های زیادی برای گفتن دارد با بکام استایل همراه باشید.

اعتبار شما

همه ی ما این جمله رو شنیدیم که “وقتی در جمعی حاضر میشویم اولین چیزی که حاضرین به آن فکر میکنند ،پوشش ماست و وقتی از جمعی خارج میشویم ، به گفته های ما توجه و فکر میکنند و نقد می نمایند” پس چه بهتر که در اولین برخورد نظر بقیه را جلب کنیم و یک شروع خوب داشته باشیم.

تاثیر-کفش-در-اعتبار-وشخصیت


نظر خانوم ها

اولین آیتمی که خانوم ها در لباس پوشیدن توجه میکنند ، کفش شماست. کسی که با کفشهای تمیز و واکس خورده و شیک با خانومی ارتباط برقرار میکند شانس ادامه دار شدن ارتباط بیشتر از حالتی است که شما شلخته و با کفشهای کثیف ظاهر شوید.

نظر-خانم-ها-در-مورد-پوشیدن-کفش


سلیقه شما

وقتی کفشی را انتخاب میکنید که ظاهر شیک و زیبایی ندارد در واقع میگویید که “من کسی هستم که یا لباس پوشیدن بلد نیستم ویا سلیقه ندارم.” برای مثال شما میتوانید با انتخاب کفش جلو مربعی خودتان را شبیه افراد مسن کنید درحالیکه در دهه ۲۰ زندگی خود هستید.

کفش-جلو-مربعی


شخصیت شما

کسی که کفش اسپورت انتخاب میکند در واقع میخواهد برای موقعیت غیر رسمی استفاده کند ولی فردی که کفش رسمی انتخاب میکند بایستی بداند که این گونه کفشها را باید در موقعیت رسمی استفاده کند پس ما بایستی با انتخاب کفش متناسب با هر موقعیت شصیت خودمان را تحکیم کنیم.


وضعیت مالی

این مورد در افراد مختلف فرق میکند ولی در حالت کلی کسی که کفشهای با کیفیت استفاده میکند ،نشان می دهد که یا از لحاظ اقتصادی در وضعیت مناسبی قرار دارد یا به استایل و لباس پوشیدن خود اهمیت می دهد و از آنجایی که مردم با دیدن ظاهر افراد آنها را قضاوت میکنند پس ما توصیه میکنیم که اجازه قضاوت بی جا را به مردم ندهید.

وضعیت-مالی-با-پوشیدن-کفش


شغل شما

در حالت کلی کارمندان در بیشتر مواقع کفش رسمی میپوشند و کسانی که شغل آزاد دارند کفشهای اسپورت انتخاب میکنند و کسانی که کار یدی انجام میدهند مانند مکانیک ها و کارگران ساختمانی اغلب کفشهای کار انتخاب میکنند پس هر شغلی به کفشهای مخصوص خودش احتیاج دارد.

پوشیدن-کفش-کارمندان


 آگاهی از قوانین پوشیدن کفش

تصور کنید فردی در زمستان لوفر میوشد!! خب این کار نشان می دهد که این فرد قوانین پوشیدن کفش را نمیداند چونکه لوفر یک کفش فصلی است و بایستی در فصل بهارو تابستان استفاده شود هم چنین کسی که با کت و شلوار کتانی و اسپورت میپوشد نشان میدهد که ست کردن کفشها را بلد نیست.


دوستان عزیزحالا که این اطلاعات را دانستید پس خودتان را به عنوان فردی شیک پوش و دارای جایگاه اجتماعی بالا معرفی کنید و اگر در این مورد چه پیشنهاد ها و تجربه ای دارید با ما در میان بگذارید و کامنت یادتان نرود. ایام بکامتون باشه دوست شما بکام استایل

 

دیدگاهتان را بنویسید