چرا همه به کفش رسمی مردانه احتیاج دارند؟

چرا به کفش رسمی مردانه احتیاج دارید؟

 

زمانی که در مورد کفش رسمی مردانه صحبت میشه . بعضی از افراد حاضر نمیشن حداقل یک جفت کفش رسمی مردانه برای خودشون بخرند و دلایل خاص خودشونو دارند . بکام استایل در این مطلب به بررسی این دیدگاه می پردازد.

کفش رسمی مردانه فقط برای عروسی است!!!

از جمله کاربرد این نو کفش ها پوشیدن در مراسمات مختلف از جمله عروسی هستش ولی اینکه کاربردشون رو محدود به عروسی کنیم ، اشتباه هست. شما بایستی در محیط های رسمی مانند حضور در ادارات دولتی یا خصوصی ، مهمانی ها ،جلسات کاری و…. کفش رسمی بپوشید. مثلا درست نیست با شلوار جین و کفش اسپورت برید بانک برای انجام کارهاتون یا صحبت کردن با رئیس بانک در خصوص وام.

کفش رسمی مردانه با کیفیت

من همیشه شلوار لی و کفش اسپورت میپوشم

شلوار لی و کفش اسپورت برای بسیاری از موقعیت ها فوق العاده است مثلا هنگامی که با دوستانتون به گردش میرید یا هنگام بیرون رفتن یا در استایل عمومی این ترکیب فوق العاده خواهد بود ولی دوستان هر محیط و موقعیتی لباس و کفش مناسب خودشو نیاز داره. پس همانطور که حرف زدن ما با دوستان و خانواده و همکاران و حتی جنس مخالف فرق میکنه بایستی لباس پوشیدن و کفش ما هم در محیط های مختلف فرق بکنه.

من شغل آزاد دارم پس نیازی به کفش رسمی ندارم

بعله همه افراد که کارمند نیستند. شغل هایی مانند راننده تاکسی ، مکانیکی، کارگران ساختمانی، بنا ها، نقاش ها و…… چون کارشون ایجاب میکنه که لباس کار بپوشند.نمیشه که کفش آکسفورد بپوشید و ماشین مردمو تعمیر کنید یا با کفش بند دار رسمی برید بنایی ساختمون بکنید ولی دوستان شما در سال چندین بار در موقعیت رسمی قرار میگیرید مثل عروسی ها ، حضور در ادارات ،دیدو بازدید فامیلی ،مراسمات مذهبی و ….. پس میبینید که به کفش رسمی مردانه احتیاج دارید.

کفش رسمی مردانه

کفشای رسمی دوام ندارند!

نه تنها کفش رسمی مردانه بلکه ر نوع کفش دیگه ای میشه در عرض یه دقیقه نابود کنیم یا با مراقبت نکردن یا آسیب زدن به اون ،عمرش را کاهش بدیم. مثلا میتونیم به کفش رسمی واکس نزنیم و همه جا بپوشیم و ببینیم که یه ماهه از بین میره. اما در صورت مراقبت واستفاده درست خواهید دید که کفش رسمی شما سالها عمر میکنه.

مشاوره تخصصی بکام استایل

دوستان نظری در این مورد دارید برامون ارسل کنید . خیلی خوشحال میشیم که دیدگاه شما رو بدونیم .دراینستاگرام و تلگرام هم کنار ما باشید.

ایام بکامتون باشه: بکام استایل

 

دیدگاهتان را بنویسید