چه کسانی به کفش افزایش قد یا کفش پاشنه مخفی نیاز دارند؟

کفش افزایش قد یا کفش پاشنه مخفی

راه های مختلفی برای بلند تر دیده شدن آقایان وجود دارد یکی از راه هایی که کاملا موثر است ، استفاده از کفش افزایش قد یا کفش پاشنه مخفی می باشد. اگر دوست دارید حس قد بلند بودن را تجربه کنید ، کفش افزایش قد می تواند راه حلی برای شما باشد. با بکام استایل همراه باشید تا بیشتر این نوع کفش ها را بشناسیم.

کفش افزایش قد چیست؟

کفش افزایش قد یا کفش پاشنه مخفی یا کفش آسانسوری ،به آقایان کمک می کند که قد آن ها بین ۵ الی ۱۰ سانتی متر بیشتر شود . آقایانی که قد کوتاهی دارند طرفدار این  نوع کفش ها هستند چراکه بدون هزینه های زیاد باعث می شوند قد بلند تر دیده شوند.

کفش افزایش قد یا کفش پاشنه مخفی چیست؟

فواید کفش افزایش قد

افزایش قد شما

هیچ مردی از اینکه قد بلند دارد شکایت نمی کند ولی بعضی از آقایان از قد کوتاه خود گلایه دارند. کفش افزایش قد با افزایش ۵ الی ۱۰ سانتی متری قد شما باعث می شود حس بهتری داشته باشید و اعتماد به نفستان بیشتر شود.

تاثیر کفش افزایش قد

افزایش اعتماد به نفس

آقایان دوست دارند بلندتر از خانوم ها و بخصوص همسرشان باشند و این کار با کفش پاشنه مخفی امکان پذیر است. 

تاثیر کفش پاشنه مخفی

چگونه یک کفش افزایش قد مناسب انتخاب کنیم؟

طراحی ساده تر

کفش افزایش قد ظاهری حجیم تر و بزرگتری نسبت به کفش های معمولی دارند پس کفشی را انتخاب کنی که طراحی زیبایی داشته باشد.

رنگ کفش

رنگ کفش پاشنه مخفی شما بهتر است جلب توجه نکند .لذا رنگ نزدیک به شلوار خود انتخاب کنید برای مثال کفش پاشنه مخفی مشکی با شلوار سرمه ای مناسب است ولی کفش پاشنه مخفی عسلی با شلوار سرمه ای مناسب نیست.

در مورد ست کردن رنگ کفش با لباس می توانید مطلب زیر را بخوانید.

هم چنین بدانید  قالب کفش چیست و چرا باید از آن استفاده کنیم؟

ست کردن کفش رسمی با لباس چه اصولی دارد؟

کفش افزایش قد یا کفش پاشنه مخفی

چه کسانی به کفش افزایش قد نیاز دارند؟

کفش پاشنه مخفی برای آقایانی طراحی شده است که قد بلندی ندارند پس اگر قد شما زیر ۱۶۰ سانتی است می توانید از کفش پاشنه مخفی استفاده کنید ولی برای افرادی که قد بالای ۱۶۰ دارند ما توصیه می کنیم بر روی اعتماد به نفس خود کار کنند و به کفش افزایش قد نیاز ندارند.

تفاوت کفش پاشنه مخفی با کفش پاشنه بلند

همانطور که گفتیم کفش پاشنه مخفی مخصوص آقایان قد کوتاه است ولی کفش پاشنه بلند مخصوص خانم ها می باشد و فرقی نمی کند که خانمی قد بلند باشد یا قد کوتاه . همه ی خانوم ها می توانند کفش پاشنه بلند بپوشند.


امیدوارم از مطالعه لذت برده باشید. تجربه ی خرید کفش پاشنه مخفی دارید؟ مطالب تا چه اندازه توانست شما را راهنمایی کند؟ خوشحال می شویم نظر یا پیشنهادتان را با ما در میان بگذارید. مطالب دیگر را نیز مطالعه نمایید.

ایام بکامتان باشد : بکام استایل

این نوشته در کفش ارسال شده است. این لینک مستقیم به این نوشته است.

دیدگاهتان را بنویسید