چه زمانی بایستی کفش جدید و نو بخریم؟

چه-زمانی-کفش-جدید-بخریم؟

شکی وجود ندارد که همه ی ما بایستی کفش جدید بخریم ولی قبل از خرید کفش جدید باید بدانیم که آیا زمان آن رسیده است که کفش نو بخریم یا میتوانیم همین کفشی که داریم را برای مدتی استفاده نماییم. با بکام استایل همراه باشید. تا بدانیم چه زمانی بایستی از کفش هایمان خداحافظی کنیم و کی به پوشیدن آنها ادامه دهیم.

زیره کفش آسیب دیده باشد

اگر زیره کفش سوراخ شود یا بشکند . دراین مواقع کافیست یکبار از محلی که خیس است عبور کنید یا باران ببارد در این صورت آب پا ،جوراب و کفش شما را خیس میکند و بوی بدی ایجاد میشود که به اعتبار شما لطمه میزند.

اگر زیره کفش ساییده شود دیگر کارایی خود را از دست خواهد داد و شما هنگام راه رفتن لیز خواهید خورد ویا سطح زمین پای شما را اذیت میکند. پس زمانی که زیره کفش قابل تعویض نباشد بایستی کفش جدید خریداری کنیم.

سوراخ-شدن-زیره-کفش-جدید

رویه کفش جدید دچار خراش یا بریدگی شود

در مواقعی که کفش شما خراش عمیق دارد یا پاره شده است بایستی آن را تعویض نمایید و کفش جدید بخرید . اگر این مورد رعایت نشود . به احتمال زیاد شما فردی خسیس در بین اطرافیان شناخته خواهید شد.

هم چنین بدانید  راهنمای پیدا کردن سایز کفش برای آقایان و خانم ها

مشکل بوی بد کفش حل نشود

روش های مختلفی برای از بین بردن بوی بد کفش وجود دارد ولی اگر روش ها را امتحان کردید و پاسخی نگرفتید . بهتر از قید کفشی که دارید را بزنید.

کفشی-که-بوی-بد-می-دهد

سایز کفش جدید مناسب نباشد

فرقی نمیکند کفشی که دارید برایتان تنگ است یا گشاد ،در هر دو صورت لازم است کفش با کفش جدید جایگزین شود. سایز نامناسب کفش منشا بسیاری از بیماری ها و ناهنجاری های مربوط به ناحیه ی پا است. به عبارتی میتوان گفت…

تهی پای رفتن به از کفش تنگ

کفش جدید کیفیت پایینی داشته باشد

اگر کفش بی کیفیت خریده اید . فرقی نمی کند یک روز از خرید آن گذشته باشد یا چند ماه (البته اگر عمر کند) توصیه ی بکام استایل این است که کفش بی کیفیت را دور بیندازید و کفش جدید و با کیفیت بخرید.

کفش جدید-بی-کیفیت

مشکل صدا دادن کفش حل نشود

اینکه کفشی صدا بدهد .  میتواند علت های مختلفی داشته باشد ولی اگر با انجام روش های مختلف مشکل صدا دادن کفش حل نشد ، پسندیده است کفش جدید بخریم تا صدای کفشمان هم خودمان و هم دیگران را اذیت نکند.

کفش-جدید-که-صدا-می-دهد

با مراقبت کردن اصولی باز هم شیک به نظر نرسد

زمانی فرا میرسد که با وجود واکس زدن ،تمیز کردن و مراقبت کردن کفش ما دیگر جذابیت خود را از دست می دهد و کهنه می شود .این مورد در کفش های با کیفیت بعد از دو سال یا بیشتر اتفاق می افتد ولی در کفش های بی کیفیت چند ماه بیشتر طول نمی کشد. پس زمانی که عمر کفش ما تمام شد بایستی با آن ها خداحافظی کنیم.

هم چنین بدانید  کفش رسمی مردانه را با کت و شلوار چگونه ست کنیم؟

کفش مردانه چرم کهنه

 


شما چه زمانی تصمیم به خرید کفش جدید می گیرید؟ چه تجربه ای در این مورد دارید ؟ نظر شما در مورد موارد مطرح شده چیست؟ چه موردی وچود دارد که دوست دارید به لیست اضافه شود؟ نظرتان را برای ما کامنت کنید. مطالب دیگر را هم بخوانید.

ایام بکامتان باشد. بکام استایل

دیدگاهتان را بنویسید