کفش ورنی را بایستی با چه لباسی و کجا بپوشیم؟

کفش ورنی

کفش ورنی جزء کفش های خاص می باشد و توجهات را به سمت خود جلب می کند هم چنین پوشیدن آن می تواند شما را برجسته نماید ولی اگر ندانیم با چه لباسی ست کنیم یا در چه محیط هایی آن را بپوشیم ، نتیجه برعکس می شود و بازخورد منفی خواهید گرفت . پس پیشنهاد می کنیم تا انتها با بکام استایل همراه باشید.

کفش ورنی چیست؟

این مدل کفش ها را از پوست گاو یا گوساله و یا چرم مصنوعی می سازند و رویه ی آن را با لعاب می پوشانند. ظاهر براق این نوع کفش مشخصه ی اصلی آن است.

کفش ورنی چیست

انواع کفش ورنی

از لحاظ جنس

این کفش ها از دو جنس مختلف ساخته می شود. یکی چرم طبیعی که در کفش های با کیفیت استفاده میشود و دیگری چرم مصنوعی که در کفش های ارزان و کیفیت پایین بکار می رود.

از لحاظ رسمیت

کفش ورنی مجلسی : با کت و شلوار و لباس رسمی  و لباس مجلسی ست می شود.

کفش ورنی زنانه

 

کفش ورنی مردانه

کفش ورنی اسپرت : با لباس غیر رسمی و اسپرت ست میشود. برای محیط عمومی و دوستانه می توان آنها را پوشید.

کفش ورنی اسپرت

چگونه ست کنیم؟

ست کردن کفش ورنی مجلسی: این مدل کفش ها با تاکسیدو و کت و شلوار بخوبی ست میشوند و رسمی ترین کفش چرم محسوب میشوند پس فقط آنها را با لباس رسمی و مجلسی ست کنید. از پوشیدن این مدل کفش برای کارهای روزانه یا با لباس غیررسمی و یا رفتن به محل کار اجتناب کنید.

هم چنین بدانید  کفش مجلسی مردانه با کفش رسمی چه فرقی میکند؟

ست کردن کفش ورنی

ست کردن کفش ورنی اسپرت : این مدل از کفش ها در کنار شلوار پارچه ای یا کتان ویا جین اسلیم فیت ( دمپا تنگ و اندازه تن ) ظاهر عالی ایجاد خواهند کرد.

کفش کالج ورنی

در چه محیط هایی بپوشیم؟

برای محیط های کاملا رسمی مانند مجالس عروسی ، خواستگاری ، جشن تولد و…. بایستی کفش ورنی مجلسی را بپوشید .برای محیط های دوستانه مانند گشت زنی با دوستان یا استایل روزانه یا دورهمی دوستانه و کلا محیط غیر رسمی می توانید کفش ورنی اسپرت بپوشید.


امیدواریم از مطالعه این مطلب لذت برده باشید. این مطلب تا چه اندازه برایتان مفید بود؟ چه مواردی را دوست دارید اضافه کنیم؟ آیا موردی جا مانده است؟ خوشحال می شویم نظرتان را با بکام استایل در میان بگذارید.

ایام بکامتان باشد : بکام استایل

این نوشته در کفش ارسال شده است. این لینک مستقیم به این نوشته است.

دیدگاهتان را بنویسید