کفش کلاسیک مردانه چیست؟

کفش-کلاسیک-مردانه-چیست؟

هنگام بررسی محصولات در وبسایت های مختلف عنوان ” کفش کلاسیک مردانه” در دسته بندی محصولات یا مطالب شاید این سوال رو در ذهن بوجود بیاره که واقعا منظور از کفش کلاسیک مردانه چیه؟ پیشنهاد میکنم با بکام استایل همراه باشین.

کلاسیک یعنی چه؟

برای رسیدن به جواب ابتدا باید بدونیم که کلمه ی ” کلاسیک ” چه معنی ای میده .

کلاسیک ( Classic) یعنی هر چیزی که رایج و معمول است ولی جدید نیست .به عبارتی در زمان حال استفاده میشود ولی طراحی آن به زمان گذشته باز میگردد.

کفش کلاسیک مردانه یعنی چه؟

پس تعریف این عبارت میشود: کفش مردانه ای که در زمان حال استفاده میشود و مرسوم است ولی طراحی آن در گذشته انجام شده است. مثلا کفش آکسفورد نوعی کفش کلاسیک است چرا که در قرن های گذشته طراحی شده است و هم اکنون هم استفاده میشود و رایج است کفش لوفر هم کلاسیک است ولی کفش های ال ای دی اینگونه نیستند چراکه تازه طراحی شده اند.

کفش-کلاسیک-مردانه
کفش کلاسیک مردانه

کدام دسته بندی کفش ها کلاسیک است؟

کفش های کلاسیک مردانه شامل کفش های کاملا رسمی ، رسمی ، غیر رسمی کلاسیک( انواع کفش لوفر) و صندل ها میشه و همونطور که میدونید این کفش ها قدمت بسیار زیادی دارند مثلا صندل جزء اولین کفش هایی است که اختراع شده.  پس وقتی ما میگوییم کفش دربی درواقع منظورمان یکی از انواع کفش کلاسیک است.

 انواع کفش مردانه را میشناسید یا نه؟ 

کدام دسته بندی کفش کلاسیک نیست؟

خیلی سادست کفشی که جزء دسته بندی کلاسیک نباشه ، کلاسیک نیست. پس کفش های غیر رسمی اسپورت ، طبی ، پیاده روی، ورزشی ، کاری و ایمنی کلاسیک حساب نمی شوند.

کفش اسپورت مردانه

تکنولوژی باعث تغییر نام میشود؟

هم بله و هم خیر

بله. مانند کفش اسپورت ال ای دی: چون تکنولوژی ساخت این نوع کفش تازه بوجود اومده پس طراحی این نوع کفش هم قدمت زیادی نداره بنابراین کفش کلاسیک محسوب نمیشه.

کفش ال ای دی

خیر. مانند کفش آکسفورد : کفش های آکسفورد بیش از ۲۰۰ سال است که پوشیده میشوند و هنوز هم در اوج هستند اما تکنولوژی تنها توانسته است کیفیت تولید این کفش ها را بالا ببرد نه اینکه بوجود بیاورد. کفش های رسمی امروزی نسبت به گذشته کیفیت بسیار بهتری دارند.

نقش-تکنولوژی-در-کفش-کلاسیک-مردانه

دوست دارم نظرتونو راجع به این پست بدونم و اگر تازه با بکام استایل آشنا شدین پیشنهاد میکنم ۵ مطلب از سایت مارو مطلعه نمایید.

ایام بکامتون باشه . بکام استایل

دیدگاهتان را بنویسید