کفش مجلسی مردانه با کفش رسمی چه فرقی میکند؟

کفش-مجلسی-با-رسمی-چه-فرقی-میکند؟

برای مجالس و مهمانی ها به دنبال کفش مجلسی مردانه هستید و از طرفی برای محیط رسمی ،کفش رسمی می خواهید ولی سوال اینه که کفش مجلسی مردانه با کفش رسمی تفاوت هایی دارند؟ یا فقط این اسم هارو روشون میزارن که فروش کفش  بالا بره؟ بکام استایل جواب میده.

معرفی کفش مجلسی مردانه

پیشنهاد :ابتدا برای درک بهتر مقاله زیر را بخوانید

انواع کفش مردانه را میشناسید؟

کفش های مجلسی مردانه در دسته بندی کاملا رسمی قرار میگیرند و اکثرا از جنس چرم ورنی هستند و زیره ی چرم طبیعی و نیولایت استفاده میشه .رنگ مشکی براق رایج ترین رنگ است و قهوه ای براق هم وجود داره ولی بقیه رنگ ها در این مدل خیلی کم دیده میشه.رنگ های مات هم انتخاب هوشمندانه ای هستند ولی ورنی اولویت اصلی است.  برای مجالس عروسی ،مهمانی های خانوادگی ، مراسم خواستگاری ، گاها در همایش ها این نوع کفش ها کاملا مناسب هستند. کاربرد این مدل کفش ها نسبت به کفش رسمی کمتره چون موقعیت هایی باید این مدلو بپوشیم از کفش رسمی کمتره.

کفش-مجلسی-مردانه

ست کردن کفش مجلسی مردانه

لباس : شما میتونید کفش مجلس مردانه رو فقط با لباس های کاملا رسمی ست نمایید مثلا کفش چرم ورنی به رنگ مشکی رو فقط با کت و شلواری که یقه براق و به عبارتی تاکسیدو هستند، ست کنید.

اکسسوری : این مدل کفش ها را با کمربند براق(ورنی) و کراوات و یا پاپیون ست کنید و خیالتون راحت باشه که ست کاملا مناسبی انتخاب کردین. در مورد رنگ کفش و کمربند و بند ساعت هم اینوبدونید که مشکی با مشکی و قهوه ای با قهوه ای تموم شد و رفت. و اما ساعت ، ساعت بند چرمی و رسمی ست مناسبه و اگر ساعت پاکت واچ هم استفاده کنین دیگه عالی میشه.

ست-کفش-مجلسی

معرفی کفش رسمی مردانه

در دسته بندی رسمی قرار دارند و از جنس چرم طبیعی صاف یا طرح دار هستند و زیره ی چرم ، نیولایت ، ترمو ، tpu  و pu دارند. رنگهای گسترده ای وجود دارند مانند مشکی ، قهوه ای ، زرشکی، عسلی و… برای محیط کاری و حضور در ادارات مختلف ، مصاحبه شغلی ، جلسات کاری ، همایش ها و کنفرانس ها، اعیاد وعزای مذهبی و کلا هر موقعیتی رسمی باشد یعنی خودمانی نباشد. همونطور که دیدین کاربرد کفش رسمی از کفش مجلس مردانه بیشتره.

کفش رسمی رو میشه تو موقعیت رسمی و کاملا رسمی پوشید ولی کفش مجلسی فقط برای مجالس خاص تموم شد و رفت . هرکی هم گفت نه این درست نیست بگین محمد عبانژاد مدیر سایت بکام استایل گفت.

کفش-مردانه-رسمی

ست کردن کفش رسمی مردانه

لباس : میتوانید با انواع کت و شلوارها با رنگ های مختلف ست کنید . ترکیب کت تک و شلوار پارچه ای درتابستان و کاپشن و شلوار پارچه ای ر زمستان ست مناسبی خواهد بود .شلوار کتان هم به خوبی با کفش رسمی ست میشود ولی باید شلوار کتان ساده باشد نه اسلیم فیت .

اکسسوری : کمربند مات در رنگ های مختلف و کیف پول ساعت مچی با بند چرمی ویا بند فلزی که صفحه شلوغی ندارد انتخاب مناسبی خواهد بود. کفش رسمی با پاپیون که اصلا ست نمیشود ولی با کراوات چرا. با توجه به رنگ کت وشلوارتان میتوانید کراوات هم استفاده کنید.

ست کفش رسمی

میتوانیم در موقعیت کاملا رسمی و رسمی یک نوع کفش بپوشیم؟

دوستان شما میتوانید کفش رسمی رو برای موقعیت های کاملا رسمی و رسمی استفاده کنید و نگران ست شدن و مناسب بودن اون نباشید ولی کفش مجلسی مردانه رو فقط باید در موقعیت های کاملا رسمی بپوشید ( فقط ). با پاپیون و کفش ورنی میخای بری سره کارت تو اداره که چی بشه؟؟؟ سوژه جک تا سه سال بعد همکاراتو بسازی؟

نیاز به مشورت دارید؟

مشاوره تخصصی بکام استایل

دوستان نظر یا انتقادی دارین خوشحال میشم کامنت کنین. مواظب خودتون و خوبی هاتون باشید و پست های دیگه ی مارو از دست ندین

ایام بکامتون باشه : بکام استایل

 

 

 

دیدگاهتان را بنویسید