چکار کنیم هنگام خرید کفش چرم سرمان کلاه نرود؟

چه-کنیم-هنگام-خرید-کفش-چرم-سرمان-کلاه-نرود؟

تصمیم به خرید کفش چرم گرفته اید؟ ولی هنگام گشت و گذار در سایت های مختلف و یا بازار نگران این هستید که سرتان کلاه بگذارند؟ نگرانی از اینکه مبلغ کفش چرم را بپردازید ولی کفش چرم فیک و مصنوعی تحویل بگیرید. اگر چنین دغدغه ای دارید پس این مطلب بکام استایل رو از دست ندهید.

نگرانی در مورد خرید کفش چرم از کجا می آید؟

دوستانی که برای اولین بار میخواهند خریدکفش چرم را انجام بدهید به دلیل اطلاع نداشتن از تفاوت کفش چرم طبیعی و مصنوعی ،قیمت ،کیفیت ، نحوه ی ست کردن با لباس و بسیاری عوامل دیگر نوعی ترس در آن ها بوجود می آید. مثلا نگران این هستند حتی اگه کفش چرم طبیعی بخرند، به قیمت بسیار بالاتر بخرند. یا اصلا کفش چرم طبیعی تحویل نگیرند.


اولین کاری که درباره ی خرید کفش چرم باید بکنید ،چیست؟

دوستان در مرحله ی اول شما بایستی اطلاعات خودتان را درموردخرید کفش چرم بالا ببرید که حداقل با روش های ساده شما رو فریب ندهند . مثلا کفش با رویه چرم مصنوعی را به جای چرم طبیعی بهتان نفروشند. برای اینکه اطلاعات خودتان را بالا ببرید روش های مختلفی وجود دارد مانند

  • جستجو در اینترنت در مورد خرید کفش چرم

امروزه می توانید اطلاعات بسیار زیادی در همه ی حوزه ها در اینترنت پیدا کنید. اطلاعات در مورد خرید کفش چرم نیز همین گونه است. با یک سرچ ساده می توانید به منبع بزرگی از اطلاعات دسترسی داشته باشید.

  • مشاوره گرفتن از متخصصین آن حوزه

افرادی که در حوزه ی پوشاک تخصص دارند می توانند منبع مناسبی برای مشاوره باشند برای مثال فروشنده های کفش چرم ، طراحان لباس ،افراد شیک پوش می توانند مفید باشند.

  • بررسی پوشش افراد مختلف

هنگامیکه در خیابان قدم می زنید به پوشش افراد توجه کنید حتما چند جوان خوش تیپ و شیک پوش ایرانی را خواهید دید. می توانید از لباس پوشیدن آنها الگو بگیرید و ست های مناسبی بخرید.

  • شبکه های اجتماعی

شما می توانید در تلگرام و اینستاگرام با جستجو کردن ست های مناسب و شیکی را پیدا کنید. افراد مختلف در این شبکه های اجتماعی حضور دارند که می توانند به شما کمک کنند.

هم چنین بدانید  روش درست و اصولی واکس زدن کفش چیست؟

اگر مطالب کپی نشده و اورجینال در مورد خرید کفش چرم می خواهید که مناسب استایل ایرانی باشد حتما مطالب ما ( بکام استایل ) را مطالعه کنید. چون بسیاری از مطالب ما حاصل تجربه هست و با افتخار هیچ کدام از مطالب بکام استایل کپی نیست.

جمع-آوری-اطلاعات-در-مورد-کفش-چرم


بدانید چه می خواهید بخرید.

هر کفش چرمی مناسب هر موقعیتی نیست. مثلا کفش چرم ورنی آکسفورد مناسب عروسی ها ، خواستگاری ، دیدار با اقوام در عید نوروز و خلاصه موقعیت های کاملا رسمی هست. در حالیکه کفش آکسفورد رویه چرم صاف مناسب محیط کاری و اداری هست.

خرید کفش چرم

خرید کفش چرم


مطمئن شوید امکان مرجوع کردن کفش وجود دارد

اگر می خواهید دردسر یادگیری در مورد تفاوت چرم طبیعی با مصنوعی ، روش های ست کردن و… را نداشته باشید بهتر است از فروشگاهی خرید نمایید که امکان مرجوع کردن کفش وجود داشته باشد.


اگر بخواهیم از فروشگاه اینترنتی بخریم چه باید بکنیم؟

در مورد اینکه خرید آن لاین کفش چه اصول و قوانینی دارد، در مطلبی جداگانه آن را توضیح داده ایم پیشنهاد می کنیم آن را مطالعه نمایید.

خرید آن لاین کفش چه اصولی دارد؟


فروشگاه معتبر برای خرید کفش چرم پیدا کنید و تمام.

به  دلیل پیشرفت کردن انواع روش های تقلب کردن در همه ی محصولات از جمله کفش چرم ،به شما توصیه می کنیم یکبار وقت بگذارید و فروشگاه های مختلف را بررسی کنید و فروشگاه معتبری رو پیدا کنید تا خیالتان یکبار برای همیشه آسوده باشد. مثلا وقتی با همکارانم صحبت می کردم می گفتند بعضی از فروشنده ها همین مدل آکسفورد مشکی که در بکام استایل هم موجود هست را با عنوان کفش ایتالیا با قیمت بسیار بالاتر می فروشند!

فروشگاه معتبر رو چجوری پیدا کنیم؟

خرید کفش چرم از فروشگاه معتبر

فروشگاه معتبر ( اینترنتی یا فیزیکی ) فروشگاهی هست که این مشخصات را دارد

  • کیفیت کالاهایش بالاست
  • قیمت ها مناسب هستند
  • مشاوره تخصصی قبل از خرید میدهند.
  • کالاهای خوشون رو گارانتی میکنند

مشاوره تخصصی بکام استایل


دوستان  این مطلب تا چه اندازه برای شما مفید بود؟ نظرتان را راجع به این مطلب بیان کنید. خوشحال می شویم نظر و پیشنهادتان را با ما در میان بگذارید. مطالب دیگر را از دست ندهید

هم چنین بدانید  انواع کفش مردانه را میشناسید یا نه؟

ایام بکامتان باشد : بکام استایل

این نوشته در کفش ارسال شده است. این لینک مستقیم به این نوشته است.