نکاتی که در انتخاب کفش اداری مناسب به شما کمک می کند

کفش ادرای مناسب

ابتدا به شما تبریک می گوییم چون اگر به دنبال کفش اداری مناسب هستید به احتمال زیاد در یک شرکت (شخصی یا دولتی) به تازگی استخدام شده اید یا اگر هم استخدام سازمانی نیستید و برای خودتون کار میکنید، میخواهید در سایر محیط های رسمی (مانند بانک ها ،ادارات دولتی و…) لباس و کفش اداری مناسب بپوشید. پس تا انتها با بکام استایل همراه باشید.

 اولین کفش اداری شما نباید رنگ خاص داشته باشد.

می دانیم خوشحال هستید و یا می خواهید در محیط های رسمی بدرخشید و همه را تحت تاثیر قرار دهید این احساس کاملا درست و قابل احترام است و باید هم در وجود شما به عنوان یک ایرانی اصیل باشد اما اگر عاشق کفش عسلی شده اید یا کفش جیگری و یا حتی کفش زرد . شایدم بخواهید با کت شلوار سفید ،کفش سفید بپوشیدو یا حتی کت و شلوار سبز. فعلا دست نگه دارید. شما بایستی اول ست های معمولی و ثابت شده را تکمیل کنید و سپس به سراغ علایق خودتان بروید در این صورت قدرت ست کردن و سبک خودتان رو به اطرافیان نشون می دهید.

پس در ابتدا  در مورد کفش اداری ست های خیلی خاص را  انتخاب نکنید. هیچ کس دوست ندارد همکاران با سابقه تر یا کارمندان دیگر ادارات به صورت مستقیم یا غیرمستقیم به لباس پوشیدن آنها ایراد بگیرد.

ست لباس شیک

 

کفش-مردانه-زرد-رنگ


 محیط رسمی نیاز به کفش رسمی دارد 

دوستان برای محیط رسمی شما نیاز به کفش رسمی و کفش اداری دارید .بعضی از افراد مشهور شما رو فریب ندهند.

هم چنین بدانید  با دانستن نحوه ی تشخیص چرم طبیعی از مصنوعی هرگز فریب نخواهید خورد

مثلا استیو جابز همیشه یه شلوار جین و کفش اسپورت و پیرهن یقه اسکی می پوشید  ولی باید توجه کنید آیا شما به اندازه استیو جابز موقعیت اجتماعی و شغلی بالایی دارید که کسی نتواند یا بهتر است بگوییم کسی به خودش اجازه ندهد بهتان بگوید این کفش مناسب این محل نیست؟

لباس-استیو-جابز

برای اینکه کفش رسمی رو بهتر بشناسید مقاله زیر رو مطالعه کنید

کفش مجلسی و رسمی چیست؟ ۲ نمره

کفش اداری


 مدل های کفش اداری و کفش رسمی یکی است

اگر به دنبال مدل های مختلف برای کفش اداری هستید و می خواهید بر حسب علاقه یکی را انتخاب کنید خوب است بدانید که مدل های کفش اداری و کفش رسمی یکی است . برای آشنایی با مدل های کفش رسمی مقاله زیر را بخوانید.

کفش رسمی مردانه چه مدل هایی دارد؟ مشخصات آنها چیست؟

برای کفش اداری درست هزینه کنید 

اگرتا حالا کفش چرم رسمی نخریدید بایستی به این نکته توجه کنید که این کفش ها برحسب کیفیت قیمت های مختلفی دارند و از آنجایی که فعلا درامد شما قابل توجه نشده و رشد نکرده بهتراست ابتدا کفش اداری با کیفیت انتخاب کنید چرا که قیمت مناسب و کیفیت عالی دارند .طول عمر کفش های با کیفیت در صورت مراقبت صحیح به چند سال می رسد.

چرا این توصیه رو میکنیم؟ در مرحله ی اول هزینه کردن شاید باعث دلسردی شما بشود  ولی با انتخاب کفش مردانه با کیفیت و قیمت مناسب و دیدن تاثیر آن بعد از مدتی اصلا راضی نمیشوید که کفش بی کیفیت استفاده کنید.

هم چنین بدانید  خرید آن لاین کفش اصول و قوانینی دارد که بایستی بدانید

پس توصیه بکام استایل این است که ابتدا با کفش اداری که قیمت مناسب دارند شروع کنید در ادامه با مطالعه مطالب بکام استایل و دیدن ست های جدید خودتان خواهید دانست که چه کفش مردانه و رسمی را انتخاب کنید.

برای دیدن انواع کفش مردانه رسمی کلیک کنید

کفش اداری مردانه مقرون به صرفه


 ست های ثابت شده را بپوشید.

ست های لباس اداری و رسمی که در اینترنت هم زیاد هست را انتخاب کنید و مطابق آن ها برای شروع بخرید . مثلا ست کت و شلوار سرمه ای با کفش و کمربند قهوه ای یا ست کت و شلوار طوسی با کفش و کمربند مشکی.

ست کفش اداری و لباس رسمی


 از بکام استایل هم می توانید کمک بگیرید 

اگر انتخاب لباس رسمی و کفش داری برای محیط های کاری، اداری یا رسمی برایتان مشکل است. جای هیچ نگرانی نیست شما می توانید با به صفحه ی مشاوره بکام استایل مراجعه کنید و ست کامل را انتخاب نمایید.مطمعن باشید ست های درستی رو به شما معرفی میکنیم.

مشاوره خرید کفش اداری


دوستان تا چه اندازه این مطلب شما را به انتخاب درست کفش اداری نزدیک کرد؟ چه تجربه ای در این مورد دارید؟ خوشحال می شویم نظرات و دیدگاه های خودتان را با ما در میان بگذارید. پیشنهاد می کنیم مطالب دیگر را هم مطالعه کنید

ایام بکامتان باشد : بکام استایل

دیدگاهتان را بنویسید