رابطه ی بین خرید کفش مردانه و هرم مازلو

چه-انتظاری-بایستی-از-کفش-مردانه-داشته-باشیم

مردانی که کفش مردانه می خرند اولویت های خرید متفاوتی دارند بعضی ها فقط می خواهند کفش نو داشته باشند ولی بعضی دیگر به ست کردن و نظر دیگران هم توجه میکنند. سوالی که مطرح می باشد این است ” بایستی چه انتظاری از کفش مردانه داشته باشیم؟ ” و یا “ارتبط خرید کفش مردانه با هرم مازلو چیست؟”

رابطه هرم مزلو و کفش مردانه

ارتباط-هرم-مزلو-و-کفش-مردانه

بر طبق هرم مزلو نیاز های انسان ها به ترتیب عبارتند از

  1. جسمانی
  2. ایمنی
  3. محبت
  4. احترام
  5. تحقق خود

برای تحقق نیاز های بالاتر بایستی حتما نیاز های زیرین آن محقق شود مثلا بایستی ابتدا نیاز های جسمانی ما تامین شود و سپس به سراغ نیاز به ایمنی برویم .

ما در این مطلب میخواهیم بدانیم که کفش مردانه می تواند کدام نیاز ها را برطرف کندو ما بایستی چه انتظاری داشته باشیم.

ست شدن با لباس

هر نوع لباسی به کفش مناسب احتیاج دارد کفشی که هم با لباس ست شود و هم زیبا و باکیفیت باشد کفش کتونی بی کیفیت و با طراحی ضعیت یا کفش چرم با جنس نامرغوب با هیچ لباسی ست نمیشود.(پوشاک در هرم مزلو)

دوام

همانطور که میدانیم کفش های با کیفیت عمر چندین ساله دارند و نمونه های بی کیفیت و ارزان عمر چند ماهه دارند پس ما توصیه میکنیم کفش مردانه با کیفیت انتخاب کنید و چندین سال استفاده نمایید. (امنیت در هرم مزلو)

سلامتی

باید انتظار داشته باشیم کفش مردانه در هر کاربردی (رسمی ،اسپورت ،کاری و….) بتواند سلامت جسم ما را تامین کند . کفش که طراحی اصولی ندارد وبه سلامت ما آسیب می زند یک اشتباه غیر قابل بخشودنی است.(تامین امنیت در هرم مزلو)

زیبایی

هر نوع کفش مردانه ای بر حسب کاربرد بایستی زیبایی داشته باشد به طوری بتواند نظر مثبت و تحسین دیگران را جلب نماید .واقعا زمان آن گذشته که استایل معمولی داشته باشیم.(احترام از طرف دیگران در هرم مزلو)

اعتبار بخشی

بله ! بایستی انتظار داشته باشید که کفش مردانه برای شما اعتبار بیاورد اعتبار نزد همکاران ، همسالان ،دوستان ، خانواده و….. . اگر دوستان خوش تیپ و خوش استایل شما همراهتان به قدم زنی یا گردش نمیروند چک کردن وضعیت کفش هایتان شاید جواب را روشن کند. (احترام و دوستی در هرم مزلو)

روابط احساسی

خانوم ها دوست درند در مورد زیبایی های مردان صحبت کنند پس چه بهتر با انتخاب کفش مردانه عالی بتوانیم نظر خانوم ها را جلب نماییم. (عشق در هرم مزلو)

جمع بندی

دوستان دیدیم که کفش مردانه هم میتواند نیاز های زیستی (پوشاک) ما را تامین کند و هم میتواندنیاز های امنیت و دوستی و احترام را تامین کند پس چه بهتر کفشی انتخاب کنیم که احترام و دوستی برای ما به ارمغان بیاورد چون ….

“چون که صد آید ،نود هم پیش ماست”

وقتی کفشی نیاز احترام ما را تامین کند، نیاز پوشاک و امنیت ماهم تضمین شده است.

مشاوره-کفش-مردانه-با-بکام-استایل


دوستان این مطلب و ارتباط کفش با هرم مزلو برای اولین در ایران مطرح شده و حاصل تحقیق بکام استایل می باشد لذا نظر یا تجربه ای در این مورد دارید خوشحال میشویم برایمان بفرستید پست های دیگر ما را هم ببینید ایام بکامتون باشه بکام استایل.

دیدگاهتان را بنویسید