اصول و قوانین خرید آن لاین کفش

اصول خرید آن لاین کفش مردانه

رشد اینترنت از یک سو و کمبود وقت مردم از طرف دیگر باعث شده فروشگاه های اینترنتی رشد کنند خب در این میان اگر اصول خرید آن لاین کفش رو ندونید به احتمال زیاد پولتون رو از دست میدید پس با بکام استایل همراه باشید تا حرفه ای خرید کنید.

اطلاعات

قبل از اینکه خرید آن لاین کفش انجام بدین اطلاعات اون سایت رو نگاه کنید ببینید ک آیا اطلاعات کپی شده از یوتیوب و جاهای دیگه میزارن یا اطلاعاتشون حاصل تجربه و تفکره .مثلا کافیه راهنمای خرید کفش رو در اینترنت سرچ کنین تا ببینید تقریبا همه مطالب بسیاری از سایت ها مثل همه (البته به جز بکام استایل).

مطالب دیگر سایت مارو هم مطالعه نمایید.

مشخصات و توضیحات محصول

کفش از قسمت های مختلفی تشکیل شده مثل رویه ،زیره و… بنابراین باید در قسمت مشخصات کفش به طور کامل به این موارد اشاره بشه و ضمنا در قسمت توضیحات به کاربرد و ست کردن اون اشاره بشه.

عکاسی از محصولات

بعضی از سایت ها چنان با ابزار ها و روش های عکاسی عکس جالب از کفش درمیارن که آدم عاشق عکس میشه و خرید میکنه ولی وقتی خرید متوجه میشه با عکس اصلی فرق میکنه.

مجوز ها

هر فروشگاه اینترنتی بایستی حداقل اینماد یک ستاره داشته باشه .تا اگه خدای نکرده به تعهداتش عمل نکرد دستتون به یه جایی بند باشه . اینماد رو میشه دادگاه فضای اینترنتی برای کسب و کارها فرض کرد که البته همه  سایت ها ازش حساب میبرن.

اینماد بکام استایل

مشاوره

لازم نیست شما متخصص انتخاب لباس و کفش مناسب باشید. اگر میدانید کدام کفش مناسب شماست یا علاقه مند شدید که کفشی رو بخرید مشکلی نیست ولی اگر نیاز به مشاوره در مورد خرید آن لاین کفش داشتید آیا حاضر به مشاوره دادن به شما و صرف وقت هستند؟

مشاوره تخصصی بکام استایل

گارانتی اصولی

همه ی شرکت های معتبر و بزرگ کالاهاشون رو طبق شرایط گارنتی میکنن ولی متاسفانه بعضی از افراد سودجو از اعتماد مردم سو استفاده میکنند و با ذکر گارانتی بی چون و چرا محصولشون رو میفروشند در حالییکه به هیچ عنوان گارانتی نمیکنند. پس هرجا گارانتی عجیب غریب دیدید بدونید که یه جای کار میلنگه.

تخفیف اصولی

۹۰ درصد تخفیف!!!!

۱۰۰%تخفیف!!!

هستند کسانی که ۹۰ درصد تخفیف با عناوین مختلف ولی با هدف مشترک (سو استفاده از اعتماد مردم) تخفیف عجیب و غریب میدن آخه یکی نیست به اینا بگه اگه اون کفشو از یه جایی پیدا کرده باشی هم باید حداقل ۱۰ تومن بفروشیش.(یه سوال) تا حالا شده تونسته باشین از این تخفیف های عجیب و غریب استفاده کنید؟؟؟ پس هرجا تخفیف دیدید یکم فکر کنید و بعد بخرید. زرنگ باشید .


افتخار می کنیم تمام موارد بالا رو در اختیارتون میزاریم.


دوستان تا چه اندازه این مطلب برای شما مفید بود؟؟؟ نظرتون رو برامون بفرستید. دوستون دارم.

ایام بکامتون باشه: بکام استایل

 

دیدگاهتان را بنویسید