خرید آن لاین کفش اصول و قوانینی دارد که بایستی بدانید

اصول خرید آن لاین کفش مردانه

رشد اینترنت از یک سو و کمبود وقت مردم از طرف دیگر باعث شده فروشگاه های اینترنتی رشد کنند خب در این میان اگر اصول خرید آن لاین کفش را ندانید امکان دارد دچار کلاهبرداری اینترنتی شوید و پولتان را از دست بدهید. ما در این مقاله به ویژگی های یک فروشگاه اینترنتی قابل اعتماد اشاره می کنیم. پس با بکام استایل همراه باشید تا حرفه ای خرید آن لاین کفش را انجام بدهید.

داشتن وب سایت

با توجه به بحث فیلترینگ در ایران که  زمانی یک شبکه ی اجتماعی آزاد است و به فعالیت خود ادامه می دهد ولی همانطور که می دانید امکان دارد آن شبکه ی اجتماعی بسته شود و دیگر شما به آن کسب و کار دسترسی پیدا نکنید. برای مثال شبکه ی اجتماعی وایبر زمانی فعال بود ولی الان بلا استفاده است.

خوبی وبسایت این است که مشکلی از بایت فیلتر شدن ندارد و شما همیشه به آن دسترسی دارید.

اطلاعات در مورد خرید آن لاین کفش

قبل از اینکه خرید آن لاین کفش انجام بدهید اطلاعات آن سایت را نگاه کنید ببینید آیا اطلاعات کپی شده از یوتیوب و جاهای دیگر قرار می دهند. یا اطلاعاتشان حاصل تجربه و تفکر است؟ 

مطالب دیگر سایت مارو هم مطالعه نمایید.

مشخصات و توضیحات محصول

کفش از قسمت های مختلفی تشکیل شده مثل رویه ،زیره و… بنابراین باید در قسمت مشخصات کفش به طور کامل به این موارد اشاره بشود و ضمنا در قسمت توضیحات به کاربرد و ست کردن آن اشاره بشود.

عکاسی از محصولات

از دیگر اصول خرید آن لاین کفش این است که آن فروشگاه عکس های واقعی از محصولات خود منتشر کند. بعضی از سایت ها چنان با ابزار ها و روش های عکاسی عکس جالب از کفش می سازند که افراد علاقه مند به آن کفش می شوند و خرید میکنند ولی بعد از خریدمتوجه میشوند  با عکس اصلی فرق میکند.

برای دیدن محصولات بکام استایل کلیک کنید.

مجوز ها

یکی از معیارهای خرید آن لاین کفش داشتن مجوز است .هر فروشگاه اینترنتی بایستی حداقل اینماد یک ستاره داشته باشد .تا اگر خدای نکرده به تعهداتش عمل نکرد دستتان به جایی بند باشد. اینماد را میشود دادگاه فضای اینترنتی برای کسب و کارها فرض کرد که البته همه  سایت ها ازش حساب میبرند. هرچه تعداد ستاره ی اینماد بیشتر باشد آن فروشگاه معتبر تر است. با کلیک کردن بر روی تصویر زیر مجوز اینماد بکام استایل را می توانید مشاهده کنید.

اینماد بکام استایل

صفحه ی تماس با ما

فروشگاه اینترنتی یعنی فروشگاهی که حضور فیزیکی ندارد و فقط به صورت آن لاین محصولات خود را می فروشد. پس بایستی یک فروشگاه اینترنتی روش های مختلف برای برقراری تماس داشته باشد تا در صورت بروز مشکل بتوان از آنها استفاده کرد. راه های تماس با فروشگاه اینترنتی عبارتند از:

هم چنین بدانید  راهنمای خرید کفش برای آقایان ایرانی

شماره تلفن

شماره موبایل

ایمیل پشتیبانی

آدرس محل اصلی فروشگاه اینترنتی

برای دیدن صفحه ی تماس با ما بکام استایل کلیک کنید

حضور در شبکه های اجتماعی

سایت هایی که درشبکه های اجتماعی فعالیت دارند نشان دهنده ی این است که آن سایت و فروشگاه اینترنتی فعال است و مدام بروز می شود . پس پشت صحنه ی این فروشگاه اینترنتی کسانی هستند که در مواقع نیاز پاسخگو باشند.

برای مثال می توانید پیج اینستاگرام بکام استایل را مشاهده نمایید.

داشتن درگاه های پرداخت امن

هرچند وقت یکبار در اخبار می شنویم که با طراحی صفحه بانکی و درگاه پرداخت جعلی ، افرادسودجو اقدام به کلاهبرداری اینترنتی کرده اند. درگاه های پرداخت دو نوع مستقیم و واسط دارند که اگر علاقه دارید فرق بین آنها و ویژگی هرکدام را بدانید مطلب زیر را بخوانید. لازم به ذکر است که وبسایت بکام استایل از درگاه پرداخت امن زرین پال استفاده می کند.

معرفی بهترین درگاه های پرداخت اینترنتی

مشاوره ی خرید

لازم نیست شما متخصص انتخاب لباس و کفش مناسب باشید. اگر میدانید کدام کفش مناسب شماست یا علاقه مند شدید که کفشی رو بخرید مشکلی نیست ولی اگر نیاز به مشاوره در مورد خرید آن لاین کفش داشتید آیا آن سایت و فروشگاه اینترنتی حاضر به مشاوره دادن به شما و صرف وقت هست؟

اگر در مورد خرید آن لاین کفش یا ست کردن کفش به مشاوره نیاز دارید می توانید از مشاوره رایگان و تخصصی بکام استایل استفاده کنید.

هم چنین بدانید  چه زمانی بایستی کفش جدید و نو بخریم؟

مشاوره تخصصی بکام استایل

گارانتی اصولی

همه ی شرکت های معتبر و بزرگ کالاهایشان را طبق شرایط گارنتی میکنند  ولی متاسفانه بعضی از افراد سودجو از اعتماد مردم سو استفاده میکنند و با ذکر گارانتی بی چون و چرا محصولشان را می فروشند در حالیکه به هیچ عنوان گارانتی نمی کنند. پس هرجا گارانتی عجیب غریب دیدید بدونید که یه جای کار میلنگد.

تخفیف اصولی

۹۰ درصد تخفیف!!!!

۱۰۰%تخفیف!!!

هستند کسانی که ۹۰ درصد تخفیف با عناوین مختلف ولی با هدف مشترک (سو استفاده از اعتماد مردم) تخفیف عجیب و غریب میدهند . بایستی توجه کنید هر برندی می تواند تا حدودی تخفیف دهد. پس هرجا تخفیفی دیدید که به نظر غیر منطقی می آید بیشتر دقت کنید.


دوستان تا چه اندازه این مقاله شما را در مورد خرید آن لاین کفش راهنمایی کرد؟ نظر شما در مورد موارد مطرح شده چیست؟  ایا بکام استایل وب سایت معتبری برای خرید آن لاین کفش است؟ خوشحال می شویم نظرتان را با ما در میان بگذارید. پیشنهاد می کنیم مطالب دیگر بکام استایل را از دست ندهید.

ایام بکامتان باشد: بکام استایل

دیدگاهتان را بنویسید