آقایان بایستی چند جفت کفش مردانه بخرند؟

تصمیم گرفته اید چند جفت کفش مردانه در کمد لباس خودتون داشته باشید که باعث خوشحالی ماست ولی وقتی سایت های مختلف را بررسی می کنید گاها دیده میشود ۵ جفت یا ۱۰ جفت یا تعداد زیادی را پیشنهاد می دهند .بکام استایل در این مطلب به این سوال پاسخ می دهد” واقعا به چند جفت کفش مردانه نیاز داریم؟”

بر حسب کاربرد

کفش مردانه از لحاظ کاربرد انواع مختلفی دارند ولی به طور کلی بیشتر ایرانی ها به دو یا سه نوع کفش مردانه نیاز دارند.

بیشتر بدانید:انواع کفش مردانه را میشناسید

کفش رسمی

اگر کارمند هستید میتوانید با خرید کفش مردانه رسمی هم در موقعیت های کاملا رسمی (عروسی و مجالس و…) و هم در موقعیت رسمی (محل کار ، حضور در ادارات و…) این نوع کفش ها را بپوشید.

بیشتر بدانید :تفاوت  کفش مجلسی و رسمی چیست؟

کفش مردانه رسمی

کفش غیر رسمی

زمانی که میخواهید با دوستانتان گشتی بزنید با کت و شلوار که نمی روید. پس در استایل غیر رسمی شما نیاز به کفش غیر رسمی ( لوفر یا کتانی یا اسپورت) دارید.

کفش-مردانه-لوفر

 

کفش-مردانه-غیر-رسمی-اسپورت

کفش کار

برای افرادی که شغل آزاد دارند موقع فعالیت کردن توصیه میشود مثلا یک مکانیک یا کارگر ساختمانی یا مهندس در حین برررسی پروژه نیاز به کفش کار دارد.

کفش-مردانه-کار

بر حسب درامد

در امد زیر ۳ میلیون تومان : در این حالت شما نیاز به دوجفت کفش با کیفیت نیاز دارید . یکی برای محیط کاری (کفش رسمی یا کار) و یکی برای استایل غیر رسمی.

درامد بالای ۳ میلیون تومان : در این حالت با توجه به موقعیت شما، بایستی برای هر کاربرد حداقل ۲جفت کفش  بخرید یعنی حداقل ۴ جفت کفش مردانه باید داشته باشید.

برای شروع چند جفت کفش مردانه بخریم؟

توصیه بکام استایل این است که ابتدا قوانین ست کردن را یاد بگیرید و سپس ۲ جفت کفش  با کیفیت بخرید و به مرور اگر نیازی به تغییر در استایلتون احساس کردید ،کفش جدیدی بخرید.

خوشحال میشویم نظر شما را در مورد این مطلب بدانیم و اگر تجربه ای دارید با ما در میان بگذارید ایام بکامتون باشه.

دیدگاهتان را بنویسید