کلیه اصول و رویه‏‌های بکام استایل منطبق با قوانین جمهوری اسلامی ایران، قانون تجارت الکترونیک و قانون حمایت از حقوق مصرف کننده است و متعاقبا کاربر نیز موظف به رعایت قوانین مرتبط با کاربر است. در صورتی که در قوانین مندرج، رویه‏‌ها و سرویس‏‌های بکام استایل تغییراتی در آینده ایجاد شود، در همین صفحه منتشر و به روز رسانی می شود و شما توافق می‏‌کنید که استفاده مستمر شما از سایت به معنی پذیرش هرگونه تغییر است. لازک به ذکر است قوانین مربوط به بازگشت کالا و حریم خصوصی را در صفحه ی مربوط به آنها بایستی مطالعه نمایید.

کلیه مراحل خرید از بکام استایل به صورت الکترونیکی و اینترنتی می باشد و لذا مشتری سفارش خود را از طریق اینترنت ثبت می نماید .

جهت اطلاع رسانی بکام استایل به اعضا و یا مشتریان خود ایمیل یا پیامک ارسال می نماید.

بکام استایل به اطلاعات اعضای خود احترام می گذارد و در راستای حفظ و نگدای از آن ها تمام امکانات خود را به کار میگیرد. این قسمت به صورت تفصیلی در قسمت حریم شخصی به آدرس” https://bekamstyle.com/privacy-policy “توضیح داده شده است.

ثبت سفارش و خرید از بکام استایل در هفت روز هفته و به صورت ۲۴ ساعته امکان پذیر می باشد.

بعد از ثبت سفارش و خرید مشتری از بکام استایل، کالا طی یک روز کاری بعد از خرید برای مشتری از طریق پست پیشتاز ارسال می گردد.

هرگونه محتوایی که در سایت بکام اسایل قرار میگیرد حاصل تلاش و کوشش مدیر سایت می باشد و بکام استایل مالک محتوای تولید شده می باشد و شامل قوانین حق تکثیرشده می باشد.

انتشار محتوا با ذکر منبع و لینک اصلی محتوا بلا مانع است.