شرایط بازگشت کالا

رضایت خاطر  و آرامش مشتریان یکی از اهداف بکام استایل می باشد. با توجه به اینکه به کیفیت کالاهای خود اطمینان داریم و از طرفی خواهان این هستیم که رضایت و اطمینان و آسودگی را برای مشتریان خود فراهم آوریم، اقدام به تدوین شرایط ۱۵ روز گارانتی مرجوعی تمامی کالاهای خود کرده ایم. 

شما می توانید ۱۵ روز پس از تحویل گرفتن کالا ، طبق شرایط مندرج در زیر کالا را مرجوعی نمایید.

مراحل مرجوعی کردن کالا
 1. ارسال اطلاعات بازگشت کالا به ایمیل واحد پشتیبانی
 2. ارسال کالا به آدرس واحد پشتیبانی
 3. بررسی کالای مرجوعی توسط مدیر سایت بکام استایل
 4. اعلام نتیجه
شرایط عمومی
 1. مهلت تست ۱۵ روزه از لحظه ی دریافت کالا توسط مشتری شروع می شود و تا ۱۵ روز بعد ادامه می یابد. بعد از اتمام زمان ۱۵ روزه، خرید مشتری قطعی محسوب میشود و شامل قوانین بازگشت کالا نمی شود.
 2. آدرس ایمیل واحد پشتیبانی بکام استایل  support@bekamstyle.com می باشد. و بایستی اطلاعات تکمیل شده به این ایمیل ارسال گردد.
 3. مراتب دریافت، بررسی و اعلام نتیجه از طریق ایمیل به اطلاع مشتری خواهد رسید.
 4. کالا به همراه تمام مواردی که همراه کالا ارسال شده است ، به بکام استایل بازگشت داده شود  در صورت آسیب دیدن یا تغییر اقلام همراه کالا ، کالا از شرایط بازگشت خارج می گردد.
 5. در مواردی که کالایی به عنوان هدیه از سوی بکام استایل به همراه کالا ارسال میشود ، در فاکتور با مبلغ ۰ تومان و با عنوان هدیه درج شده است بایستی تماما و سالم به همراه کالا و بسته بندی آن ارسال گردند. هم چنین کالای هدیه شامل خدمات مرجوعی و گارانتی نمی شود.
 6. بسته بندی اصلی کالا و کارتن آن بایستی  آسیب ندیده باشدو تغییری در آن ایجاد نشود.
 7. بایستی حداکثر یک روز کاری بعد از ارسال ایمیل کالا از طریق پست جمهوری اسلامی (پیشتاز ) به آدرس آذربایجان شرقی ، شهرستان خداآفرین ، روستای جعفرقلی اوشاقی ( گیرنده : محمد عبانژاد. مدیر سایت بکام استایل) کد پستی : ۵۴۶۹۱۱۸۳۴۴ ارسال شود.
 8. هزینه ارسال کالا هنگام استفاده از فرصت ۱۵ روزه برعهده مشتری است اگر نظر واحد بررسی بازگشت کالا مبنی بر بر حق بودن ادعای مشتری شد، مبلغ پرداختی به پست به علاوه ی مبلغ پرداختی به کالا یا کالای جایگزین ( در صورت درخواست تعویض کالا) به مشتری تحویل داده میشود.
 9. عودت کالا بایستی از فقط از طریق پست پیشتاز صورت گیرد و فاکتور آن همراه کالا ارسال گردد.
 10. بکام استایل در قبال تغییرات قیمت کالا تعهدی نداشته و فقط تعهد بازپرداخت وجه کالا(درج شده در فاکتور) را می پذیرد.
 11. اگر ادعای مشتری مبنی بر بازگشت وجه یا تعویض کالا برحق باشد، مبلغ پرداختی بایستی توسط بکام استایل عودت داده شود یا با کالای دیگر جایگزین شود، بکام استایل نهایتا ظرف ۳ روز کاری مبلغ را به حساب مشتری واریز میکند یا کالا را تعویض و ارسال می نماید.
 12. اطلاعاتی که مشتری در فرم بازگشت کالا درج کرده است مبنای عمل بکام استایل است لذا بکام استایل هیچ مسئولیتی راجع به فرم های ناقص یا دارای اطلاعات نادرست ندارد.
 13. پس از بررسی کالاهای مرجوعی توسط واحد خدمات پس از فروش، در صورتی که کالا خارج از ضوابط مقرر در سایت بکام استایل  مرجوع شده باشد ، کالا به مشتری بازارسال میشود و درصورت استنکاف مشتری از دریافت کالا، بکام استایل در مقابل مفقودی کالا یا زیان مشتری مسئولیتی نخواهد داشت.
 14. مسئولیت بسته‌بندی صحیح کالا هنگام بازکشت کالا به واحد پشتیبانی بکام استایل بعهده فرستنده (مشتری)  می‌باشد .
شرایط اختصاصی

استفاده از مهلت ۱۵ روزه

 • کالا بایستی در شرایط اولیه خود باشد.
 • حالت جدید و نو بودن خود را حفظ کند.
 •  آثار استفاده از کالا معلوم نباشد.
 • کالا دچار تغییرات در شکل یا ظاهر و جنس یا بو نشود.

 ایراد ظاهری و فنی  

 • آسیب‏‏ یا ایراد فیزیکی  و فنی باید حداکثر طی ۲۴ ساعت پس از دریافت کالا، به خدمات پس از فروش بکام استایل از طریق ایمیل اطلاع داده شود.

در اثر حمل و نقل آسیب دیده باشد

 • آسیب‏‏ دیدگی باید حداکثر طی ۲۴ ساعت پس از دریافت کالا، به خدمات پس از فروش بکام استایل اطلاع داده شود.
 • با توجه به بسته‌بندی ایمن و استاندارد همه مرسولات، تحویل به هر یک از شرکت‏‏‌های حمل و نقل معتبر به انتخاب کاربر و اعلام بارنامه مرسوله به این معنی است که بروز هر گونه حادثه در هنگام حمل و تحویل به عهده شرکت حمل و نقل است و بکام استایل تنها در صورت تایید شرکت حمل کننده سفارش و در راستای تسهیل امور پیگیری، خسارت را جبران می‌‏کند.
 • کالای آسیب دیده و همه لوازم جانبی و متعلقات آن، باید به همان شکلی که مشتری تحویل گرفته است به همراه صورت جلسه رسمی شرکت حمل کننده و فاکتور به خدمات پس از فروش سایت ارسال شود.
 • در صورتی که آسیب‏‌، در لحظه قابل مشاهده باشد، مشتری می‏‌تواند از تحویل‌گرفتن مرسوله خودداری کند تا جهت بررسی و ارسال مجدد به بکام استایل بازگردانده شود.

مغایرت با سفارش

 • بایستی حداکثر ۲۴ ساعت پس از دریافت کالا موضوع را به واحد پشتیبانی بکام استایل  اطلاع بدهید.
 • عکس محصولات جهت اطلاع و کمک به خرید مشتری است و از آنجا که ممکن است در پاره ای جزییات با کالای اصلی تفاوت هایی داشته باشد به استناد آن‌ها نمی‌توان اعلام مغایرت کرد. ملاک وجود مغایرت در مشخصات کالا، مشخصات فنی درج شده در وب‌سایت است.

عدم اصالت کالا

 • بایستی حداکثر ۲۴ ساعت پس از دریافت کالا موضوع را به واحد پشتیبانی بکام استایل اطلاع بدهید.

تغییر سایز یا تعویض کالا

 • بایستی حداکثر ۲۴ ساعت پس از دریافت کالا موضوع را به واحد پشتیبانی بکام استایل اطلاع بدهید.
 • در مورد تغییر سایز بایستی سایز محصول را دوباره انتخاب کنید .
 • بکام استایل مسئولیتی در قبال اتمام موجودی کالای مشابه ندارد.
 • درمورد تغییر کالا اگر با کالای ارزان تر تعویض شود مابه التفاوت وجه به مشتری عودت داده میشود
 • درمورد کالای گرانتر مابه التفاوت وجه از مشتری اخذ میشود و مشتری بایستی مبلغ را حداکثر تا سه روز بعد از اعلام نتیجه پرداخت کند.
 • درصورتی که مشتری مایل باشد کالا عودت داده شده با کالای همسان از لحاظ قیمت معاوضه میشود.
 • بعدا از اعلام نتیجه هماهنگی در مورد اینکه سایز تغییر کند یا کالا عوض شود، از طریق ایمیل صورت میگیرد.

انصراف از خرید

 • اگر مشتری گرامی از خرید خود منصرف گردد بایستی ابتدا فرم مربوطه را به ایمیل پشتیبانی ارسال کند اگر کالا ارسال نشده باشد ، سفارش توسط سایت لغو و مبلغ به حساب مشتری طبق شرایط واریز میشود. ولی اگر کالا ارسال شده باشد بایستی مشتری کالا را هنگام تحویل گرفتن بدون باز کردن بسته بندی و تغییر آن به ادرس واحد بازگشت کالا ارسال کند. پس از تایید واحد بازگشت کالا مبلغ پرداختی به کالا طبق شرایط به حساب مشتری واریز می گردد.
اطلاعات بازگشت کالا

در این بخش شما بایستی موارد مطرح شده در زیر را به ایمیل پشتیبانی بکام استایل به آدرس   “support@bekamstyle.com “ارسال کنید .

اگر چند کالا خریداری کرده اید برای هرکدام فرم جداگانه ای ارسال کنید.

همچنین می توانید با مراجعه به بخش ارسال اطلاعات بازگشت و تکمیل فرم این کار را انجام دهید.

اطلاعات وارد شده در این بخش ملاک عمل برای بکم استایل می باشد .

 1. نام و نام خانوادگی
 2. ایمیل
 3. شماره موبایل
 4. شماره حساب
 5. شماره شبا
 6. نام دارنده حساب
 7. عنوان کالا
 8. تاریخ خرید کالا
 9. علت بازگشت
 10. توضیحات