اصول اولیه ست کیف و کفش مردانه را بدانیم

اصول-اولیه-ست-کیف-و-کفش-مردانه

می خواهید کیف چرم بخرید و نگران ست شدن با دیگر اکسسوری ها مثل کفش هستید؟ این نگرانی باید وجود داشته باشه چراکه بیشتر ما ایرانی ها فقط یک کیف چرم می خریم و زمانی کیف چرم دوم رو میخریم که قبلی از بین رفته باشه! با وجود مطلب ” اصول اولیه ست کیف و کفش چرم ” بکام استایل این نگرانی بی معنیه پس تا انتها با ما همراه باشین.

دلایل این نگرانی

ندانستن قوانین ست : بیشتر افرادی که کیف چرم میخرند به یک مغازه یا سایت مراجعه میکنند و هرکودوم که خوششون اومد یا بهتر بگم چششون رو گرفت ، همونو میخرند و دیگ کاری به قوانین ست و اینکه این کیف با این کفش ست میشود یا نه ندارند.

عادات خرید : همونطو که گفتیم بیشتر افراد یک کیف چرم میخرند و دیگ تا وقتی که از بین نرفته باشه با هر لباس و کفش استفاده میکنند پس بیشتر افراد هر چند سال یکبار ، یک کیف چرم میخرند.

انواع کیف

کوله پشتی

کیف دوشی

کیف-دوشی-برای-مردان

کیف دستی

ست-کیف-دستی-و-کفش

کیف پول

ست-کیف-و-کفش

پاسپورتی

ست-کیف-پاسپورتی-و-کفش

کیف کمری

ست-کیف-کمری-و-کفش

انواع کفش

درباره ی انواع کفش مردانه در پست زیر کامل توضیح دادیم

انواع کفش مردانه رو میشناسید یا نه؟

اصول ست کیف و کفش

دوستان کیف چرم مشکی رو با کفش مشکی و کیف قهوه ای رو با کفش قهوه ای ، کیف چرم عسلی رو با کفش عسلی و خلاصه هر رنگی که کفشتون باشه ، همون رنگو برای کیف چرمتون استفاده کنید و مطمعن باشین ست درستی انتخاب کرده اید. هم چنین دقت کنین که جنسشون هم مثل هم باشه یعنی چرم طبیعی با چرم طبیعی و مصنوعی با مصنوعی (هرچند که ما با چرم مصنوعی مخالفیم) اگ جنس ها متفاوت باشه مردم فکر میکنند شما میخواهید اونارو فریب بدین یا بلد نیستید ست کنید.

اولین کیف شما باید چه رنگی باشد؟

کیف چرم رو اکثرا در موقعیت های رسمی استفاده میشه پس بکام استایل پیشنهاد میکنه اولین رنگ ، مشکی باشه.  انتخاب بعدی میتونه قهوه ای باشه و بعد برید سراغ رنگ های دیگه

در چه صورت رنگ مشکی نخرم؟

در صورتی که شما کیفی دارین که به رنگ مشکی هست و جنسش خوب نیست ( چرم مصنوعی ) یا کیفیت خودشو از دست داده ، پس رنگ قهوه ای میتونه انتخاب اول شما باشه. فرض کنید شما کیف مشکی دارید و یک کیف مشکی با کیفیت دیگه هم میخرید ولی این کیف خودشو نشون نمیده حالا شما هی بگو که این جنس و کیفیتش فرق میکنه. کسی باور نمیکنه.

همونطور که گفتیم این اصول،اولیه ست کیف و کفش هستند و درمورد ست کردن هر مدل کیف به صورت کامل در آینده مطلب خواهیم گذاشت .دوستان نظر فراموش نشه و اگه تجربه ای دارید با ما در میون بزارین. ایام بکامتون باشه بکام استایل

 

دیدگاهتان را بنویسید