راهنمای پیدا کردن سایز کفش چرم

راهنمای تعیین سایز کفش

حتما شما هم با این مورد مواجه شده اید که هنگام گشت و گذار در اینترنت و یا هنگامی که می خواهید کفش چرم یا هرنوعی دیگری بخرید یکی از چالش های شما انتخاب سایز دقیق کفش چرم باشد. این مسئله به این دلیل مهم است که اگر کفش شما تنگ باشد یا گشاد، استایل شما را به هم می ریزد و باعث ناراحتی پا می شود. خب برای اینکه به طور کامل و با اطمینان ۱۰۰ درصد سایز کفش خودتون رو تعیین کنید حالتی مثل تصویر بالا پیش نیاد، ما ۳ راهکار برای شما معرفی کرده ایم پس تا انتهای این مطلب با بکام استایل همراه باشید.

۱  اطمینان به سایز کفش چرمی که هم اکنون دارید

اگر کفش چرم که به پا دارید اندازه ی شماست و تنگ یا گشاد نیست پس همین سایز رو برای خودتون انتخاب کنید مثلا اگر سایز کفش شما ۴۲ هست . پس سایز ۴۲ رو انتخاب کنید . بعضی از سایت ها به جای راهنمایی، بیشتر باعث گمراهی خریداران و علاقه مندان میشوند و ادعا دارند نباید به سایز کفش خود اعتماد کنید !!! در جواب این عزیزان باید بگیم عزیزدل مگه پای آدما لوبیای سحرآمیزه هی رشد کنه!!! اگر سن شما بیشتر از ۲۰ می باشد یعنی شما رشد خود را کرده اید و استخوان های شما دیگر رشد نمیکند و دیگر سایز پای شما تغییر نمیکند مگر اینکه وزن شما تغییر قابل توجهی بکند (بیشتر از ۱۰ کیلوگرم) که آن هم بیشتر روی پنجه ی کفش اثر میکند تا سایز آن.

کفش مناسب

 

 ۲ طبق جدول زیر سایز خود را تعیین کنید

دوستان به طور کلی ۳ نوع سایز بندی داریم:

  1. سایز کفش انگلیسی
  2. سایز کفش  آمریکایی
  3. سایز کفش اروپایی

تو کشور ما سایز اروپایی برای تعیین سایز کفش ها استفاده میشه . ابتدا سایز کف پای خودتون رو اندازه بگیرید سپس طبق جدول سایز مناسب خودتون رو پیدا کنید. برای انازه گیری کف پای خودتون با خط کش میتونید خیلی راحت اندازه بگیرید. برای اندازه گیری دقیق تر به این نکات توجه کنید.

  • سایز کف پای خودتان را هنگام غروب یا ساعات پایانی روز اندازه بگیرید ( ساعت ۱۸ به بعد )
  • در بسیاری موارد اندازه ی یک پا از پای دیگر متفاوت است ، سایز پای بزرگتر را معیار خود قرار دهید.
  • در صورت تردید بین دو سایز ، سایز بزرگتر را انتخاب کنید.
  • در صورتی که سایز پای شما دقیقا برابر اعداد جدول نشدو ما بین دوعدد شد ، عدد بزرگتر را به عنوان سایز کف پای خود انتخاب کنید (مثلا ۲۵٫۷= ۲۶ سانتی متر)

اندازه-گیری-کف-پا

راهنمای-تعیین-سایز-کفش-زنانه

راهنمای-تعیین-سایز-کفش-مردانه

 

۳ به ما اطمینان کنید.

اینکه شما ترجیح میدین حضوری خرید کنید یا از سایت های دیگه کاملا طبیعیه و ما هم خوشحال میشویم که شما را در انتخاب درست کمک کرده ایم اما با توجه به مهلت تست ۷ روزه کالا در بکام استایل شما هیچ نگرانی راجع به سایز کفش خود نخواهید داشت اگر به احتمال ۱ درصد سایز انتخابی مشکل داشت میتوانید کالا را عودت دهید یا با سایز مناسب(درصورت موجود بودن) تعویض کنید. 

امیدوارم این مطلب براتون مفید باشه حتما نظراتون رو برای ما زیر این پست بزارین و مارو به دوستانتون معرفی کنید.

 

 

دیدگاهتان را بنویسید