آیا واقعا محصولات چرم ارزش هزینه کردن را دارد؟

ارزش محصولات چرم

دوستان عزیزی که میخواهند برای اولین بار محصولات چرم طبیعی (کفش ،کیف پول،کیف و …) خریداری کنند .با توجه به بالاتر بودن قیمت محصولات چرم  نسبت به کالاهای مواد مصنوعی و پلاستیکی، این سوال بوجود می آید که ” آیا واقعا محصولات چرم ارزش هزینه کردن را دارد؟” خب دوستان تا انتها با بکام استایل همراه باشید تا جواب سوالتان راپیدا کنید.

 محصولات چرم ارزان تر و به صرفه تر است 

بعله

 فرض کنید یک نفر کفش چرم مصنوعی می خرد و نهایتا ۷-۸ ماه می پوشد ولی اگر کفش چرمی طبیعی بخرید در صورت نگهداری درست می توانید عمرحداقل بالای دوسال ر انتظار داشته باشید. حتی اگرهزینه کنید و درست مراقبت کنید ،عمر بالای ده سال را هم  میشه انتظار داشت (مثلا کفش چرم که زیره قابل تعویض داره)

البته منظور ما از محصولات چرم، محصولاتی هستند که کیفیت خوب و قیمت قابل قبولی دارند مثل چرم گاوی نه کالای چرم لوکس. برای مثال یک جفت کفش چرم کروکودیل و تمساح یا مارمولک قیمت بسیار بالایی دارد.

مقرون به صرفه بودن محصولات چرم

 سلامتی جسمتان در خطر نیست 

دوستان چون کالای چرم مصنوعی ارزان هستند،در تولید آنها وسواس خاصی به کار نمیرود و مواد سازنده این کالاها، مصنوعی (مواد نفتی) هستند. پس این کالاها به دلیل مواد اولیه نامرغوب و دقت کم هنگام تولید به سلامت شما آسیب میزند. در حالیکه محصولات چرمی هرکدام اثر هنری یک استاد ماهر است که با دقت و تلاش فراوان ساخته شده است.

سلامتی هنگام استفاده از کالای چرم

 خدافظی با بوی بد 

این مورد بیشتر در کفش ها دیده می شود . تصور کنید کفش بی کیفیت خریده اید.هنگام عصراست و شما بعد از یک روز کاری به خانه برمی گردید، وقتی کفش خود را درمیاورید بوی بد جوراب ها شما را اذیت میکند. چون چرم مصنوعی یا دیگر مواد بی کیفیت خاصیت تنفس پذیری ندارند و مثل این می ماند که پاهایتان را داخل نایلون کرده اید و محکم بستید .با عرق کردن پای شما و خارج نشدن عرق از کفش دیگهرخودتون حساب کنید چه بلایی بر سر پاهایتان میاید و چرا جورابتان بو می گیرد؟؟؟

فرض کنید کفش بی کیفیت پوشیده اید و جورابتان بو می دهد. در این حالت اگر کسی شما را به خانه اش دعوت کند مسلما هنگام حضور در آن مهمانی معذب خواهید بود.

هم چنین بدانید  اکسسوری لباس چیست؟ انواع آن کدام است؟

نداشتن بوی بد در کالای چرمی

 خاصیت تنفس پذیری محصولات چرم=برگ برنده 

دوستان محصولات چرم درواقع همان پوست حیوانات مختلف مثل گاو،گوسفند، شتر و…. هست و همه ی ما میدانیم که پوست ها خاصیت تنفس پذیری دارند. این خاصیت کمک میکند هوا بین کالای چرمی و محیط ردو بدل بشود ،سلامت جسم تضمین بشود . در حالیکه دیگر محصولات این امتیاز را ندارند.

 محصولات چرمی همیشه در اوج است 

شما وقتی می روید محصولات چرم بخرید نگران این هستید که به شما مواد مصنوعی بفروشن  مگه نه ؟ به قصد خرید پلاستیک که نمی روید . یا در  اینترنت فرق بین چرم طبیعی و مصنوعی را  جستجو می کنید تا ویژگی های چرم طبیعی را پیدا کنید .یا بعضی فروشندگان بی انصاف از اعتبار چرم طبیعی استفاده میکنند تا جنس های بی کیفیت خودشان را بفروشد . . همه این کارا نشان میدهد کالایی که در اوج هست ، کالای چرم می باشد نه پلاستیک یا مواد مصنوعی.

محصول چرم باکیفیت

 با اکسسوری های چرمی استایلتان خاص میشود نه با مواد نفتی 

افرادی که میخواهند در جمع بدرخشند و استایل خودشان را به نمایش بگذارند، حتما و حتما چند تکه چرم در لباسشان استفاده می کنند مانند کمربند چرمی ، کیف پول چرمی ، بند ساعت چرمی و از همه مهم تر کفش چرم و… همه س این موارد نشان میدهد با چرم میشود  دیگران را تحت تاثیر قرار داد نه با مواد نفتی و بی کیفیت.

ست محصولات چرم

 

هم چنین بدانید  یکبار برای همیشه ست کردن جوراب را یاد بگیرید

اگه نمی دانید اکسسوری یعنی چی؟ به مقاله اکسسوری چیست مراجعه کنید. 

 

قرار نیست همیشه محصولات چرم مقرون به صرفه باشد

وقتی میگوییم محصولات چرم  مقرون به صرفه هستند . فورا عده ای  میگویند به جای اینکه مثلا ۵۰۰هزارتومن بدهیم و یک جفت کفش چرمی بخریم ، ۵۰۰ هزارتومن میدهیم ۱۰تا کفش چرمی مصنوعی میخریم و ۵ سال میپوشم. خب این دوستان درست میگویند  و ما هم در ابتدای مطالبمون دروغ نگفتیم ولی شما وقتی اعتبار و زیبایی و راحتی و سلامتی کالاهای چرمی رو که در نظر بگیرید خودتون متوجه میشید که فراهم آوردن این همه مزایا با این قیمت ها واقعا کم است .

شما میتوانید انواع کفش چرم مردانه رو در فروشگاه بکام استایل ملاحظه بفرمائید و استایل خودتون رو خاص کنید.

 

دوستان اگه نظریا تجربه ای در این مورد دارید زیر همین پست نظر بدیدخوشحال می شویم نظرتان را با ما در میان بگذارید  . ایام بکامتان باشد. بکام استایل 

برای مشاوره رایگان با کارشناس بکام استایل روی تصویر زیر کلیک کنید.

مشاوره خررید کفش چرم

 

دیدگاهتان را بنویسید