خیر . لازم نیست اما برای سرعت بخشیدن به روند پشتیبانی، بهتر است عضو شوید.

خرید آگاهانه شما یکی از اولویت های ما می باشد لذا برای اطمینان خطر شما عزیزان در قسمت راهنمای خرید   هر آنچه برای انتخاب سایز مناسب انواع اکسسوری نیاز دارید را گرد آورده ایم و شما می توانید با استفاده از همین آموزش ها سایز مناسب خود را با اطمینان کامل انتخاب نمایید.

شما هم چنین میتوانید اطلاعات بسیار مفید را در بخش دانستنی ها بدست آورید.

از طرفی با توجه به مهلت تست  ۱۵ روزه هیچ نگرانی در مورد سایز نخواهید داشت

بله. شما میتوانید در ۷روز هفته ودر هر موقع از شبانه روز سفارش خود را ثبت کنید.

بله. برای اطمینان خاطر شما از پروتکل امنیتی ssl استفاده کرده ایم یعنی به جای “http” در مرجله ی پرداخت “https” وچود دارد هم چنین درگاه پرداخت هایی که معرفی کرده ایم کاملا امن هستند و هیچ گونه نگرانی در این مورد وچود ندارد.

در صورتی که مشتریان تهرانی ظرف مدت ۲ روز کاری و مشتریان شهرستانی ظرف مدت ۴ روز کاری کالای خود را تحویل نگرفته باشند میتوانند از طرق واحد پشتیبانی سایت (support@bekamstyle.com) موضوع را پیگیری نمایند .

لازم به ذکر است است حالتی که بیان شده است ،بدبینانه ترین حالت می باشد. 

رایگان.

تمامی سفارشات شما از طرف بکام استایل به صورت رایگان ارسال می شود و فرقی نمی کند در تهران باشید یا شهرستان.این خدمت برای قدر دانی از حسن انتخاب شما عزیزان است.

بله . میتوانید با وارد کردن شماره ۱۰ یا ۲۰ رقمی مرسوله در آدرس زیر سفارش خود را رهگیری نمایید.

زمانی که بکام استایل شروع به فعالیت نمود یکبار با خودمان تعهد بستیم که به تمامی تعهدات خود عمل نماییم و خوشبختانه در این مسیر موفق هم بوده ایم .

  • محصولات بکام استایل با وسواس خاصی انتخاب شده اند و از کیفیت بالایی برخوردار هستند.
  • اینماد دو ستاره بکام استایل جای نگرانی برای مشتریان و مخاطبان ما باقی نمیکذارد.
  • مهلت تست ۱۵ روزه برای تمام محصولات خود قرار داده ایم پس با خیال راحت میتوانید محصول را تست کنید .
  • من، محمد عبانژاد ، مدیر سایت و فروشگاه اینترنتی بکام استایل به  کیفیت محصولات خود ایمان دارم و همراه هر کالا تعهد کتبی با امضای خودم مانند نمونه زیر همراه کالا می دهم. 

برای اینکه کاربران اینترنت با خیالی آسوده خرید کنند .مرکز توسعه تجارت الکترونیک کسب و کار های اینترنتی را بررسی میکند و در صورت تایید ، نماد یک ستاره می دهد. لازم به ذکر است که اینماد دوستاره از اعتبار بالایی برخوردار است و شما عملا نباید هیچ نگرانی داشته باشید.

ما به خود اجازه نمی دهیم که هموطن خود را ناراحت کنیم و به گفته هایمان عمل نکنیم و صد البته که قوانین هم این اجازه را نمیدهد.

بکام استایل با قدرت و اطمینان تمامی کالاهای خود را ضمانت میکند و به تمامی تعهدات خود عمل میکند ولی اگر شما احساس کردید که ما آنطور که شایسته ی شماست به شما خدمات و کالا ارائه نداده ایم ، میتوانید از طریق  اینماد  موضوع را پیگیری کنید . 

بله.

ما چون به کیفیت کالاهایمان اطمینان داریم لذا تا ۱۵ روز پس از تحویل گرفتن کالا ، میتوانید طبق شرایط مرجوعی کنید.