بسیار خوشحالیم که برای اولین بار در ایران مشاوره در مورد کفش مردانه را گارانتی کرده ایم بدین معنا که با گرفتن مشاوره از بکام استایل به طور حتم کفش مردانه مناسب انتخاب خواهید کرد. برای گرفتن مشاوره کافیست به صفحه ی مشاوره رجوع کنید و زمان مشاوره برای خودتان را رزرو نمایید. 

مشاوره-انتخاب-کفش-مردانه

 

نیازی نیست چندین ساعت جستجو کنید

زمانی که فردی قصد خرید کفش مردانه را دارد چندین ساعت و شاید چند روز در اینترنت به جستجو می پردازد و شاید از افراد دیگر هم کمک بگیرد که این مورد بسیار مورد پسند است چون خریدی آگاهانه خرید انجام میشود. ولی ما یک پیشنهاد برای شما داریم به جای اینکه چندین ساعت و شاید چند روز صرف جستجو برای یافتن کفش مناسب و ست کردن آن باشید، از طریق مشاوره با بکام استایل در عرض چند دقیقه کفش مناسب خود را انتخاب نمایید.

صرفه-جویی-در-زمان-با-مشاوره-بکام-استایل

مطمئن هستید که خرید احساسی انجام نداده اید؟

زمانی که بدون اطلاعات کافی خریدی انجام میشود با گذشت زمان فرد متوجه میشود که نیاز آنچنانی به خرید آن محصول نداشته است و شاید از خرید خود ناراحت شود یا تصمیم بگیرد کمتر از آن استفاده نماید . اگر شما هم گاها به این مورد برخورده اید پس نیازبه یک مشاور و کارشناس دارید.

مشاوره-کفش-مردانه-از-بکام-استایل

شیک پوش جمع باشید

یکی از راه های شیک پوش بودن انتخاب درست و ست کردن اصولی لباس می باشد . کفش مردانه هم از این قاعده مستثنی نیست. با انتخاب درست کفش مردانه و ست کردن آن توجهات مثبت را به سمت خود جذب کنید .بکام استایل در این راه در کنار شماست.

روند گرفتن مشاوره چگونه است؟

ابتدا بایستی یکی از راه های مشاوره را انتخاب نمایید و سپس فرم مربوط به هرکدام راپر کنید . بکام استایل پس از بررسی درخواست شما ، از طریق پیام کوتاه زمان مشاوره را به اطلاع شما می رساند. به عبارتی مشاوره با بکام استایل طی ۳ مرحله انجام میشود.

  1. پر کردن فرم مشاوره
  2. بررسی و اطلاع زمان مشاوره از طرف بکام استایل
  3. مشاوره و انتخاب درست

راه های مشاوره با بکام استایل چگونه است؟

برای سهولت شما عزیزان ، بکام استایل انواع کانال برای مشاوره در نظر گرفته است که به طور کلی به ۳ دسته تقسیم میشوند.

  1. از طریق شبکه های اجتماعی
  2. از طریق ایمیل
  3. از طریق تماس تلفنی (پیام کوتاه)

 

شبکه های اجتماعی

 


مشاوره از طریق ایمیل

 


مشاوره تلفنی