کفش دست دوم بخریم یا نه؟

کفش دست دوم بخریم یا نه؟

افرادی هستند که به جای خرید کفش جدید به فکر خرید کفش دست دوم از تاناکوراها یا دست فروشان یا از اپلیکیشن ها می کنند و اعتقاد دارند با این کار در هزینه ها صرفه جویی می کنند ولی از خطرات این موضوع آگاهی ندارند . بکام استایل مضرات کفش دست دوم را برای شما بیان می کند.

کفش دست دوم از کجا می آید؟

کفش های استوک یا دست دوم از چندین جا تامین می شوند

از کشورهای دیگر

بخش بزرگی از پوشاک دست دوم از کشورهای چین یا ژاپن یا کشورهای اروپایی وارد شهرهای مرزی ایران مانند ارومیه،زاهدان،کرمانشاه می شود و سپس در کل کشور توزیع می شود.

کفش دست دوم بخریم یا نه؟

جوانان شیک پوش ایران

در کشور ما خوشبختانه جوانان بسیاری برای پوشش خود اهمیت می دهند و تعدادی از این جوانان هستند که یک کفش و لباسی را چند بار می پوشند و سپس یا دور می اندازند یا به قیمت خیلی پایین تر می فروشند. در هردوحالت این کفش ها سر از تاناکوراها در می آورند.

کفش دست دوم بخریم یا نه؟

دلایل خرید کفش دست دوم

فرقی نمی کند فردی از لحاظ مالی جایگه خوبی داشته باشد یا نداشته باشد هرکسی به نوعی خرید کفش دست دوم یا به طورکلی پوشاک را توجیه می کند

کفش برند میخرم با قیمت کمتر

به جای اینکه کفش ادیداس را با قیمت بالای یک میلیون تومان بخرم ،همان کفش را با قیمت خیلی کمتر می خرم. به عبارتی کفش برند می پوشم نه کفش ساده!!!

این مورد یکی از توجیه هایی است که افراد در مورد خرید کفش دست دوم می کنند و بسیار هم در مقابل انتقاد مقاومت می کنند.

فقط چند بار پوشیده شده

این مورد شبیه فروش ماشین خانوم دکتر است که می گویند: با این ماشین فقط به مطب میرفته و برمیگشته! همه ی فروشندگان بیان میکنند که این کفش فقط چند بار پوشیده شده است درحالیکه نه صاحب واقعی آن را دیده اند و نه می شناسند!!!

در هزینه هایم صرفه جویی میکنم

چون قیمت کفش دست دوم کمتر است پس یعنی کاهش هزینه یعنی صرفه جویی درهزینه و کنار گذاشتن مقداری پول برای کارهای مهمتر.!

خرید کفش نو یعنی نداشتن هوش مالی

بعضی از افراد هستند که وضعیت مالی خوبی دارند ولی اعتقادی به خرید کفش نو ندارند و خرید کفش دست دوم را به عنوان یک ترفند مالی در نظر می گیرند و بسیار خوشحال هستند که عده ی زیادی از این موضوع باخبر نیستند.

درآمد کم

گاها پیش می آید که افراد به دلیل وضعیت بد مالی به سراغ کفش دست دوم یا کلا پوشاک دست دوم می روند. و به عبارتی توان خرید پوشاک جدید را ندارند.

خطرات کفش دست دوم برای شما

کفش دست دوم و به طور کلی پوشاک دست دوم دشمن سلامتی شما هستند. از کجا معلوم فردی که کفش را قبلا پوشیده است بیماری پوستی نداشته باشد؟ از کجا معلوم کفش را عمدا آلوده نکرده باشند؟ اگر در اثر این کفش ها بیمار شدید باید از چه کسی شکایت نمایید؟ آیا فروشندگان کفش دست دوم سلامت آنها را تضمین می کنند؟

مرگ در اثر خرید کفش دست دوم

مسئله ی سلامت پوشاک و کفش دست دوم بسیار جدیی است و فراتر از حساسیت پوستی یا بیماری قابل درمان است.به طوری که یک مورد مرگ در اثر خرید کفش دست دوم کوهنوردی گزارش شده است که می توانید خبر آن را در لینک زیر مطالعه کنید.

مرگ جوان زاهدانی در اثر پوشیدنکفش دست دوم

پیشنهاد بکام استایل

سلامتی شما ارزش آن را ندارد که بخاطر چند هزار تومان به خطر بیفتد. اگر می خواهید کفش برند بخرید ،یک کفش نو از آن برند بخرید و اصولی مراقبت کنید تا چندین سال عمر کند. هیچ اشکالی ندارد یک کفش را چند سال بپوشید. این نشانگر کیفیت کفش و خوش سلیقه بودن شماست.

بسیار مفتخر هستیم که در وبسایت بکام استایل تماما کفش های با کیفیت برایتان ارائه می کنیم.

فروشگاه بکام استایل


نظر شما در مورد مطالب چیست؟ شما طرفدار کدام مورد هستید؟ کفش نو یا کفش دست دوم؟ آیا با مطالعه ی این مقاله نظر شما تغییر کرد یا همچنان به خرید کفش استوک پایبند هستید؟ خوشحال می شویم نظرتان را با ما در میان بگذارید.

ایام بکامتان باشد : بکام استایل

هم چنین بدانید  اجزای کفش مردانه را بهتربشناسید!
این نوشته در کفش ارسال شده است. این لینک مستقیم به این نوشته است.

دیدگاهتان را بنویسید