وبسایت بکام استایل از شهریور ۹۷ در زمینه بررسی ،معرفی و فروش اکسسوری لباس به صورت تخصصی فعالیت خود را آغاز کرده است .

اهمیت لباس مناسب پوشیدن در تمام زمینه های زندگی و به خصوص اهمیت اکسسوری در تکمیل استایل هر فرد از طرفی و کمبود اطلاعات که در بسیاری موارد باعث میشود افراد انتخاب مناسبی در زمینه اکسسوری لباس نداشته باشند ،از طرف دیگر  باعث شد مجموعه بکام استایل با رویکرد آگاهی بخشی و اطلاع رسانی پا به عرصه فروش اکسسوری لباس بگذارد.

هدف مجموعه ی ما انتخاب آگاهانه و آسودگی خاطر شماست لذا برای تحقق این امر در قسمت آموزشی سایت هر آنچه برای خرید آگاهانه نیاز دارید را گرد آورده ایم هم چنین برای آسودگی خاطر شما عزیزان خدماتی از قبیل بازگشت ۷ روزه کالا ، ارسال رایگان ، بخش مشاوره قبل از خرید، تضمین کیفیت کالا و بسیاری دیگر را فراهم نموده ایم.


در بکام استایل ،ما تاکید فراوان بر روی کیفیت کالاهایمان داریم به طوری که انتخاب یک محصول جدید برای شما زمان زیادی را از ما میگیرد. اعتقاد داریم آن چیزی که در ذهن شما باقی می ماند کیفیت است نه قیمت . از بکام استایل نمی توانید کالای بی کیفیت تهیه نمایید.


داستان شروع بکام استایل

همانطور که خدمت شما عرض کردیم بکام استایل از شهریور ۹۷ فعالیت خود را آغاز کرده است. خب همه ی ما می دانیم در آن موقع وضعیت اقتصادی کشور به گونه ای شد که یا قیمت کالاها افزایش بسیار زیادی یافت ویا کیفیت افت شدیدی پیدا کرد و قیمت ثابت ماند. از طرفی بنده قبلا این دیدگاه را داشتم هرچه جنس ارزان تر و بی کیفیت بخرم، در هزینه هایم صرفه جویی کرده ام ولی پس از بررسی که در هزینه هایم کردم متوجه شدم به دلیل کیفیت پایین ،بایستی در مدت کوتاهی دوباره خرید کنم هم چنین استفاده از این محصولات باعث تهدید سلامتی من شده بود. هم چنین در بسیاری موارد خرید های اشتباهی در زمینه لباس و اکسسوری میکردم.

همه ی این عوامل باعث شد

ابتدا قوانین خرید اکسسوری لباس را کامل یادبگیرم

سپس خودم کالاهای با کیفیت و اورجینال استفاده کنم 

در مرحله ی بعد خواستم این تجربیات را با شما در میان بگذارم

 

دوست دارم مردان و زنان ایرانی را در اوج زیبایی و اقتدار ببینم

چه چیزی بکام استایل را بقیه متمایز می کند؟؟؟

۱ تمامی محصولات بدون استثنا با کیفیت هستند

فروشگاه های زیادی وجود دارند که تنوع کیفیت بسیار زیادی دارند (اینترنتی یا فیزیکی) یعنی هم کالای با کیفیت دارند و هم معمولی و هم کیفیت پایین ولی در بکام استایل ما فقط کالاهای با کیفیت را برای شما فراهم آورده ایم تا با خیال راحت بین کالاهای با کیفیت انتخاب نمایید..لطفا بخش همکاری با ما را نگاه کنید تا متوجه وسواس ما در ارائه کیفیت بشوید.

۲ اطلاعات و راهنمایی های قبل از خرید

متاسفانه یکی از مشکلاتی که خریداران دارند نداشتن اطلاعات است. بدین معنی که کالایی را می پسندند ولی نمیدانند چگونه باید ست کنند. اینجاست که بکام استایل با تولید محتوا و بخش های راهنمای خرید و  دانستنی ها به شما کمک میکند. 

۳ ما میتوانیم به شما ” نه ” بگوییم!!!

حتما شما هم وقتی به فروشگاهی می روید یا وارد یک سایتی میشوید و می خواهید که اکسسوری تان را لباستان ست کنید و نیاز به مشاوره دارید ولی هرچیزی که بر میدارید فورا می گویند که بله مناسب و برازند ه ی شماست!!! ولی بکام استایل در صورت نامناسب بودن ست لباس شما میتواند نه بگوید و حتی اگر بخواهید از بکام استایل خرید کنید و مناسب نباشد ما باز هم نه می گوییم.

مشاوره تخصصی بکام استایل

۴ از مطالب کپی شده خسته شده اید؟

وقتی به دنبال مطلبی در مورد اکسسوری لباس مثل کفش مردانه در اینترنت هستید از اینکه مطالب بسیاری از سایت ها دقیقا مثل هم است و کمک زیادی به شما نمیکند شما را خسته کرده است؟ به نظر میرسد مطالب برای ایرانی ها نوشته نشده؟ و…..

خبر خوب اینکه تمامی مطالب بکام استایل اورجینال و تالیفی و متناسب با جامعه ایرانی نوشته شده است تا شما اطلاعات مفید دریافت نمایید.

مدیر بکام استایل کیست؟

مدیر سایت بکام استایل

مدیر مجموعه ی بکام استایل اینجانب ، محمد عبانژاد، می باشد. از آنجایی که خودم عادت خرید اشتباه اکسسوری لباس و کالاهای بی کیفیت راترک کرده ام . دوست دارم شما را در اوج زیبایی و اقتدار ببینم.اگر شما همیشه کالاهای با کیفیت و اورجینال می خرید از شما تشکر میکنم چون باعث خوشحالی بنده میشوید و اگر قصد خرید از بکام استایل را داید به شما این اطمینان را می دهم که وارد یکی از فروشگاه های معتبر کشور شده اید.