۴دامی که هنگام خرید کفش مردانه به احتمال زیاد گرفتار آن می شوید

4 تله در خرید کفش مردانه

فرقی نمیکند که دراینترنت (سایت های فروشگاهی یا شبکه های اجتماعی و…) مشغول گشت و گذار و جستجو برای خرید کفش مردانه برای خودتان باشید یا به صورت حضوری بخواهید خرید کنید، اگر این مطلب را تا انتها نخوانید به احتمال زیاد گرفتار یکی از تله ها خواهید شد( متاسفانه) . پس با بکام استایل همراه باشید .

۱ عاشق شدن هنگام خرید کفش مردانه

منظور ما از عاشق کفش شدن این است که شما یه کفش را می بینید و آنقدر از آن خوشتان  می آید که دیگر قوانین ست کردن را فراموش می کنید و اصلا توجه نمیکنید که آیا این مدل کفش مناسب لباس شماست یا نه .

یکی از فاکتورهای خرید کفش برای شما باید علاقه داشتن به آن باشد یعنی شما باید از مدل کفش خوشتان بیاید ولی سعی کنید اول قوانین ست کردن را رعایت کنید بعد طبق علاقه پیش برید.

برای مثال فرض کنید شما شلوار مشکی خریده اید و هنگام گشت و گذار کفش زرشکی می بینید و آنقدر به آن علاقه مند می شوید که بدون توجه به اینکه آیا این رنگ کفش و شلوار قابلیت ست شدن دارند یا نه؟ آن را می خرید.

اگر در ست کردن رنگ کفش با شلوار مشکل دارید مطلب زیر را بخوانید.

ست کردن کفش رسمی مردانه با لباس چه اصولی دارد؟

تاثیر احساس در خرید کفش مردانه


۲ انتخاب سایز نامناسب هنگام خرید کفش مردانه

ما در قسمت راهنمای تعیین سایز هم گفتیم ، اینجا هم می گوییم . دوست عزیز پای شما لوبیای سحرآمیز نیست. اینکه یک مدل کفش را مطابق قوانین و علاقه انتخاب کردید ولی سایز آن مناسب نیست ( تنگ یا گشاد) دلیل نمی شود خودتان را با دلایل غیرمنطقی توجیه کنید و بخرید.

اگر فروشنده گفت جا باز می کند(درمورد کفش تنگ) یا از کفی استفاده می کنیم و سایز آن کوچک تر می شود (درمورد کفش گشاد) ، این حرف اشتباه است. هیچ وقت این اتفاق نمی افتد. مگر سایز مثلا ۴۱و۴۲ چقدر با هم اختلاف دارند؟؟؟؟ نهایتا یک سانت. پس از شما انتظار دارم حداقل به این مورد دقت کنید.

اگر از بکام استایل کفش مردانه خریدید و سایزش مناسب نبود حتی اگه ما هم گفتم این مدل کفش جوری است که سایزش مناسب میشود و تغییر می کند ،حتی به حرف ما هم گوش نکنید و کالا رو مرجوعی کنید.

در صورتی که برای خرید کفش مردانه که سایز آن مناسب نیست اصرار دارید مطلب زیر رابخوانید تا از مضرات کفش با سایز نامناسب آگاه شوید.

هم چنین بدانید  ست کردن کفش اسپرت را به صورت جامع و کامل یاد بگیرید

هشدار! عواقب خرید کفش نامناسب را می دانید؟

انتخاب سایز نامناسب در خرید کفش مردانه


۳ توجه نکردن به زیره کفش

تا اینجا دانستیم که باید بر طبق اصول و علاقه خرید کنیم و سایز مناسب انتخاب کنیم. اما همونطور که رویه ی کفش مهم است، زیره ی کفش هم مهم است. به طور خلاصه در مورد زیره این موارد رابدانید. 

  • زیره چرم مناسب تابستان و زمین خشک است
  • زیره نیولایت مناسب هوای معتدل و محیط رسمی
  • زیره پی یو برای هر فصلی میشود استفاده کرد
  • زیره ی پی وی سی( اصلا.مناسب نیس)
  • زیره لاستیک مناسب زمستان است و اکثرا در نیم بوت ها استفاده می شود.

۴ ارزانی=خطرناک ترین تله

شما به قصد خرید کفش مردانه وارد سایتی می شوید و یا فروشگاه فیزیکی (فرقی نمی کند) قیمت کفش مردانه را برای مثال ۴۰۰۰۰تومان اعلام کرده اند.(آذر ۹۷ این مطلب نوشته شده) خیلی خوشحال می شوید که کفش مورد علاقم را به قیمت خیلی پایین دارم میخرم اما دوستان درمورد جنس ارزان باید سه نکته را بدانید.

  • هیچ گرانی بی حکمت نیست و هیچ ارزانی بی دلیل

با توجه به شرایط کشور باید بدانید که با قیمتی که اشاره کردیم شما کفش از جنس پلاستیک می توانید بخرید نه کفش چرم اصل. حالا فروشنده هر چقدر میخواهد از آن تعریف کند. 

  • جنس ارزان ، گران است!!!

من هم قبلا جنس ارزان و بی کیفیت می خریدم به این امید که در هزینه ها صرفه جویی کنم ولی خیلی زود مجبور می شدم باز هم خرید کنم چون آن کفشی که خریده بودم دیگر قابل استفاده نبود. جنس ارزان به دلیل عمر کم و کیفیت پایین برای شما گران درمیاید.

  • شما مولتی میلیارد نیستید

اگر بسیار ثروتمند هستید پس میتوانید از پس هزینه های جنس ارزان بربیاید وگر نه دور محصولات بی کیفیت را خط بکشید . البته منظور ما این نیست که کالای فوق العاده گران بخرید که حتی توان پرداختش را ندارید ولی باید حداقل کیفیت رو برای خودتان در نظر بگیرید.

عواقب خرید کفش مردانه بی کیفیت


آیا شما نیز گرفتار یکی از تله هایی که در مورد خرید کفش مردانه عنوان کرده ایم شده اید؟ چه تجربه ای در این مورد دارید. خوشحال می شویم نظرات و پیشنهادات خود را با ما در میان بگذارید. مطالب دیگر را از دست ندهید.

هم چنین بدانید  کفش مجلسی مردانه با کفش رسمی چه فرقی میکند؟

ایام بکامتان باشد : بکام استایل

دیدگاهتان را بنویسید