۱۳ اشتباه که هنگام پوشیدن کفش چرم مردانه مرتکب آن میشوید

13-اشتباه-هنگام-پوشیدن-کفش-چرم-مردانه

یکسری اشتباهات وجود دارد که بعضی از آقایان ایرانی هنگام پوشیدن کفش چرم مردانه مرتکب آن میشوند و شاید اصلا خبر نداشته باشند. بکام استایل در این مطلب به بررسی ۱۳ اشتباه هنگام پوشیدن کفش چرم مردانه و ارائه راهکار میپردازد. امیدواریم شما مرتکب این اشتباهات نشده باشید. با ما همراه باشید تا هر مورد را یکی یکی بررسی کنیم.

۱ خواباندن پشت کفش چرم مردانه

خواباندن پشت کفش یعنی نابود کردن آن . اگر قرار بود پشت کفش رو بخوابانیم ،از همان ابتدا تولید کننده این کاررا میکرد و دیگر منتظر ما نمی ماند! همچنین با اینکار مردم دیدگاه بدی نسبت به شما پیدا میکنند پس این اشتباه را انجام ندهید.

خواباندن پشت کفش چرم مردانه

راهکار: میتوانید از صندل در موقعیت های دوستانه و غیر رسمی استفاده کنید. ولی نباید پشت کفشتان را در مواقع رسمی بخوابانید.

۲ استفاده از انگشت دست به جای پاشنه کش

حتما هنگامی که آقایان از خانه خارج میشوند را دیده اید که استفاده از انگشت خود کفش خود را می پوشند شاید شما هم همین کاررا انجام می دهید. استفاده کردن از انگشت به جای پاشنه کش هم قسمت پشتی کفش شما را  از بین می برد و هم اینکه این مدل پوشیدن کفش ظاهر خوبی ندارد.

انگشت به جای پاشنه کش کفش

راهکار: خرید یک عدد پاشنه کش نه هزینه ی خاصی دارد و نه فضای خاصی را اشغال میکند.

استفاده-از-پاشنه-کش کفش مردانه

۳ پوشیدن کفشی که عمرش تمام شده

هر کفش چرم مردانه ای به دلایلی مانند مراقبت نکردن اصولی یا تمام شدن عمر آن یا هر دلیل دیگری بالاخره یک زمانی کهنه می شود و قابل استفاده نخواهد بود. پس نیاز به کفش چرم مردانه جدید خواهیم داشت.

کفش مردانه چرم کهنه

راهکار: کفش چرم مردانه ای که کهنه شده و کارکرد مناسبی ندارید را دور بیندازید. بله تا زمانی که کفش کهنه را دور نیندازید به فکر خرید کفش چرم مردانه جدید و شیک نخواهید افتاد.

۴ فقط کفش مشکی

رنگ مشکی یکی از بهترین رنگ ها برای کفش چرم مردانه و برای موقعیت رسمی در اولویت است ولی اینکه همیشه بخواهیم کفش مشکی بپوشیم اشتباه است .انتخاب رنگ های مختلف هم باعث میشوند دیگران بدانند که شما به استایل خود توجه دارید وهم اینکه قدرت شما در ست کردن را نشان می دهد.

خرید کفش چرم مشکی

راهکار : رنگ های قهوه ای ،عسلی ، زرشکی رنگ های مناسب و با وقاری هستند . از آنها غافل نباشیم.

۵ تعصب بی جا به یک مدل خاص از کفش مردانه چرم

بعضی از افراد هستند با وجود اینکه در هر بار خرید کفش چرم مردانه رنگ های مختلف را انتخاب میکنند ولی همه این رنگ ها متعلق به یک مدل کفش چرم مردانه است. برای مثال همیشه مدل دربی را انتخاب میکنند یا مدل بدون بند.دوستان گل رز بسیار زیباست ولی اگر همه جای دنیا گل رز داشته باشد هنوز هم همان جذابیت را خواهد داشت؟؟؟

تعصب به یک مدل کفش مردانه

راهکار : هر باری که تصمیم می گیرید کفش چرم مردانه جدید بخرید علاوه بررنگ جدید و متفاوت، مدل جدید و متفاوت را انتخاب نمایید.

انواع مدل کفش مردانه

۶ پوشیدن یک مدل کفش مردانه در هر موقعیت

بعضی از عزیزان یک کفش میخرند که با لباسی که پوشیدن به خوبی ست میشود ولی  دیده می شود که این کفش را  همه جا و با هرلباس دیگه ای میپوشند مثلا کفش چرم مردانه بدون بند مشکی (رسمی) خریده اند و با کت وشلوار ست کرده اند خب تا اینجا هیچ مشکلی وجود ندارد ولی مشکل از جایی شروع میشود که بعضی ها تصمیم میگیرند  این کفش را همه جا بپوشند مثل رفتن به گردش و طبیعت و پیاده روی و….

استفاده-از-یک-کفش مردانه-در-هر-موقعیت

راهکار: برای هر موقعیتی یک کفش مناسب داشته باشید . اگر به کمک و مشاوره احتیاج داشتید بکام استایل کنار شماست.

۷ بی توجهی به قوانین نگهداری کفش

کفش چرم مردانه میخریم و به خوبی ست میکنیم ولی بعد گذشت چند ماه از بین میره مشکل از کجاست؟  اگر به کفش واکس نزنیم و مقابل آفتاب بگذاریم وبا آن همه جا برویم و هر روز استفاده کنیم ، نتیجه این میشود که بعد از سه چهار ماه از بین میرود و باید کفش نو بخریم.

راهکار : قوانین نگهداری از کفش چرم مردانه را بدانید که ماهم یک مطلب برای آن نوشته ایم.

۸ درست گره نزدن بند کفش چرم

درست گره نزدن باعث میشود بند ها کج و نامرتب باشند و زیبایی کفش را پایین می آورد .

راهکار: یاد گرفتن نحوه ی درست بند زدن کفش چرم مردانه ۵ دقیقه زمان می برد.

۹ کفش ورنی

عزیزان کفش چرم ورنی برای ست شدن با لباس های کاملا رسمی و رسمی و حضور در مجالس عروسی و تالارهای جشن و از این قبیل محیط هاست نه مکان های دیگر .

ست کفش ورنی مردانه

۱۰ کفش جلو مربعی و نوک تیز

حیف نیست که این کفش رو بپوشید؟ این نوع کفش ها هم زشتن و هم اینکه به اعتبار شما ضربه میزنن . و هم سن شما را بسیار بیشتر نشان می دهند. انگشتان پای شما به یک اندازه نیستند که کفش مربعی بپوشید اگه به یک اندازه هستند بپوشید!!!

کفش های نوک تیز هم به سلامت شما آسیب می رسانند و بعد از گذشت مدتی انگشتان شما خم می شود.

هم چنین بدانید  ست کردن کفش اسپرت را به صورت جامع و کامل یاد بگیرید

کفش مردانه جلو مربعی

۱۱ واکس زدن کفش چرم مردانه به صورت اشتباه

واکس زدن کفش اصولی دارد که بایستی آن را رعایت کنیم. برای این منظور ما باید بدانیم کفش را چگونه واکس بزنیم و بدانیم در چه زمان هایی و هرچند وقت یکبار واکس بزنیم.

راهکار : برای دانستن نحوه ی صحیح واکس زدن کفش مطلب زیر را بخوانید.

روش اصولی و درست واکس زدن کفش چیست؟

۱۲ استفاده هر روزه از یک کفش

بسیاری از آقایان یک جفت کفش چرم مردانه می خرند و تا زمانی که از بین نرفته و کهنه نشده است ، هر روز استفاده میکنند که این مورد علاوه بر اینکه عمر کفش را کاهش می دهد ، باعث میشود استایل شما تکراری شود.

راهکار : دو جفت کفش چرم مردانه داشته باشید و یک هفته یکی را بپوشید و دیگری را هفته بعد و همینطور عوض کنید.

۱۳ ست نکردن کفش چرم مردانه با لباس و اکسسوری

کفش چرم مردانه قهوه ای رنگ ، کمربند چرم مشکی ، کیف پول زرشکی ، ساعت مچی با بند چرمی زرد رنگ همه ی این ها به تنهایی بسیار عالی هستند ولی اگر بخواهید کنار هم استفاده کنید استایل شما خراب و خنده دار میشود.

راهکار: در مورد ست کردن کفش چرم مردانه با اکسسوری و اینکه چگونه با کت و شلوار ست کنیم مطالب زیر را برای شما آماده کرده ایم.

کفش رسمی مردانه را چگونه با کت و شلوار ست کنیم؟

ست کردن کفش رسمی با لباس چه اصولی دارد؟


دوستان نظرتان راجع به این مطلب را بگذارید و مطالب دیگر را هم بخوانید .اگر تجربه ای در این موارد دارید با ما درمیان بگذارید.منتظر مطالب جدید باشید.

ایام بکامتان باشد. بکام استایل

این نوشته در کفش ارسال شده است. این لینک مستقیم به این نوشته است.

دیدگاهتان را بنویسید